Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejet mennyiért vennétek?...

Anyatejet mennyiért vennétek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
ismerőstől vennék anyatejet, azt mondta rám bízza mennyit adok érte. megvan minden papírja, hordja tőlük más is, nekik a tb fizeti.Szerintetek mennyit illik adni érte?
2010. júl. 23. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

amennyit neked megér... 1000.-liter kb.

főleg ha tényleg ismered és becsületesen eszik mindent hogy tartalmas legyen a tej...

2010. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, még azt is írja a másik baba miatt, hogy mit eszik, ha netán a picinek fájna a hasa, vagy bármi más. Csak izé hogy rám bízta,mert mi meg nem állunk úgy hogy a teljes árat fizessük-szerintem ezért is mondta hogy amennyit gondolunk... csak jó, ha az ember tud támaszkodni valamira
2010. júl. 23. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyatej leadó állomástól nem tudtok hozni? Az ingyen lenne nektek. Én ingyen is adtam volna egy ismerős anyukának akivel együtt szültem, de ő inkább tápszerezni akarta a babát mondván a tejtől fájt a hasa amíg szopott. Az én kisfiamnak nem fájt a hasa a tejemtől...
2010. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1800Ft/l az ára. Ennyit meg is érdemel az anyuka, aki kifeji a tejet. Nagyon fárasztó munka, rosszabb mintha 8 órát végigdolgozna az ember. Teljesen mindegy, hogy ismerős vagy sem.
2010. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Irasd fel gyerekorvossal, akkor a TB kifizeti neki neked meg ingyen van.

Egyébként 1800 Ft literje az anyatejnek.

2010. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk felírták, így az anyukának a TB fizetett. Plussz pént nem fogadott el.

2010. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Összesen is csak 8 dl-t adhat az anyuka úgy, hogy a tb fizeti.
2010. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy csak 8 dl adhat! A napi maximum van meghatározva, az 4 dl azt hiszem.
2010. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háztól csak napi 8 dl-t adhat max összesen. Az anyatejgyűjtőbe pedig bármennyit. És egy gyerek is csak 8 dl-t kaphat. Ez is összesen, beleszámít a háztól és az anyatejgyűjtőtől elvitt tej is.
2010. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!