Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk 3 hónapos és 5kg...

Kislányunk 3 hónapos és 5kg 30dkg. Kevés? 3250 született,3060ra esett vissza. Doki szerint adjak neki tápszert.

Figyelt kérdés
De minek????hiszen azt mondja a súlya jó. Azt mondta csak ezért lássuk éhe- e még.
2010. júl. 23. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy kevés ez a súly!!! Szuper :)


Nem bízol a dokiban? ...hmm a védőnő mit mond?

2010. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, nálunk nincs védőnő. Itt a házidokik látják el ezt a feladatot is. Valamelyzik nap nem tudtam miért hányt sárgásat picurkám, felhivtam azt mondja adjak neki vizet....kiderült, hogy csak megemészetetlen tejcsi.Szóval igen....nem bizok benne. Nem adnék csak próbából. Örülök, hogy van tejcsim!!!!!
2010. júl. 23. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
És nincs esetleg másik doki a környékben? Nem lehet váltani? Mert ennél a dokinál még én is jobb tanácsokat adnék Neked! Még ilyen hülyeséget mondani, egy dokinak, hogy csak azért adjon anyuka tápszert a gyereknek, hogy lássuk éhes-e még??? Ha éhes lenne, azt jelezné. És a havi átlagos 600 gramm fölötti hízás szerintem nem utal arra, hogy éhes lenne...
2010. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen hízik a babád! Én nem adnék neki tápszert, csak ha el akarnám választani. Örülj, hogy szoptathatsz, semmi szükség egy cumizavarra...
2010. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ne adj tápszert, mert könnyen elválasztja magát. Inkább szoptasd gyakrabban, vagy ha nagyon éhes, adj egy kis főzővízzel szétnyomott főtt krumplit. Ne hallgass a dokira, míg van tejed!

Három gyerekes anyuka

nagyon sok baba elválasztja magát a tápszer miatt!

Mond a dokinak, hogy kipróbáltad, és kiköpi.

Nincs baj a tápszerrel, d e tapasztalatból mondom - saját és ismerősök - sok babba abba hagyja a szopást miatta.

Ha mégis adnál, csakis kanálból vagy pohárból. Cumiból semmiképp!!!!

2010. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na, igy gondoltam én is, örülök, hogy ti is:) Köszönöm a gyors válaszokat!
2010. júl. 23. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Első avgyok, ha nem bízol a dokiban, akkor szerintem se adj tápszert, mert ez a hízás tökéletes.
2010. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 6 hónapos és csak egy kilóval több a te babádnál. A születési súlyunk 3300 gr volt. És két és fél hós korától hozzátápláltam, ettől 3.5 hós korára teljesen abbahagyta a szopizást és most tápszeres.

Ne hagyd abba a szopit,amíg teheted!

2010. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3470g. született 3hónaposan 7kg volt most 15hetes csak anyatejet kapott eddig.Szerintem fölösleges tápszert adni neki,mert jo a súlya.
2010. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! kepzeljetek tegnap este annyira bombolt a babam h adtam neki tapszert, mind megette!!! ma reggel nem de most du 3 kor kaja utan megitn uvoltott...megitn ehes maradt.megsicsak tudott vmit a doki...
2010. júl. 24. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!