Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyed alatt nem küldhetnek el...

Gyed alatt nem küldhetnek el ugye?

Figyelt kérdés
Csak mert azért mert szeptemberig elküldenek mindenkit és leviszik Zalaegerszegre,de nekem ugyanugy fizetniük kell mert nem szünik meg a gyár meg csődbe se megy!
2010. júl. 22. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
3 éves korig állományban kell tartsanak, vagy ki kell fizetniük a fizudat 3 éves korig
2010. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor illet meg a felmondási védelem, ha határozatlan idejű munkaviszonyra irányuló szerződésed van. Ilyenkor a gyermek 3. születésnapjáig rendes felmondással nem küldhetnek el. Itt van róla szó, mi a teendő, ha esetleg a munkáltató ír egy olyan levelet, hogy tájékoztat, hogy nem fog visszavenni gyes után:

[link]

Nem tudom, erre gondoltál-e pontosan?

2010. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Igen erre gondoltam!! Határozatlan idejü a munkahelyem de fizzesenek csak addig mig 3 éves nem lesz!! Semmilyen papirt nem fogok aláírni utalják csak minden hónapba!!!
2010. júl. 22. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!