Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kemény víztől fájhat a hasa?

Kemény víztől fájhat a hasa?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

6 hetes a kisbabám, sajnos a 2. héttől elapadtam így hát tápszerezünk. Viszont már a 6. fajta tápszernél járunk, mivel mindegyiktől fájt eddig a hasa, még a tejcukor mentestől is. Ma jutott eszembe amikor főztem le neki a vizet (mint ahogy azt mindíg) hogy nálunk nagyon kemény a víz lehet, hogy attól fáj a hasa? Annyira kemény a víz, hogy a vízforralót minden egyes lefőzés után ecetbe kell áztatnom, mert vastagon rajta van a vízkő meg a baba cumisüvegjein is! Volt egy nap, amikor én is csapvízre fanyarodtam és délutánra azt vettem észre, hogy kutyorog a hasam és hasmenésem van! Kérlek írjatok akinek már volt hasonló élménye és ez volt a baj minden segítséget szívesen veszek!

Nagyon köszi! :)


2010. júl. 22. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is kemény a víz.

Szentkirályi vizet veszek a babának. Forralás nélkül adható.

2010. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jana Baby, mi azt használjuk. Az is forralás nélkül adható.

Amúgy biztosan a hasa fáj? Nem lehet, hogy igazából más baja van?

Milupa Pregomint próbáltátok már? Az kifejezetten jó hasfájós babáknak.

2010. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél babavizet, amit forralás nélkül adhatsz a babának. Egy próbát megér, ha úgy is fáj a pocakja, nem a víz miatt van, de ha úgy jó, akkor használj a továbbiakban babavizet. Többfélét lehet kapni, de szerintem a szentkirályi éri meg legjobban, 1,5 liter kb 100-110 ft. De bármelyiket veszed jó.
2010. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!