Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kisfiamat tegnap megcsíp...

5 hós kisfiamat tegnap megcsípte valami, ami mára rondább lett neki. Kenhetek rá valamit?

Figyelt kérdés

Bal karját 3 helyen, nyakát és fülét egy-egy helyen csípte meg. Szúnyognak nem mondanám, mert kemény a közepe.

Fogalmam sincs mi lehet.

Mára rondább lett az alkarján lévő két csípés.

Nem tudom mit tegyek.

Apja szerint nem kell orvoshoz vinni, de aggódom.

Lázasnak nem lázas, kedélyállapota jó, de elég ronda lett a csípés.


Hogy kezeljem?


Ha holnapra sem múlik, nem érdekel az apja, leviszem az orvoshoz...


2010. júl. 22. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A sudocremet vagy neogranormont megpróbálhatod, de a dokit se hanyagold el, ha pedig van rá lehetőség, vegyél neki kálciumot, és adj fél ampullát reggel-este.
2010. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fenistil géllel szerintem nyugodtan bekenheted
2010. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nincs patika. (vidéken lakunk) Mindjárt csinálok róla egy képet hogy néz ki... kalciumra én is gondoltam az allergiás reakció miatt!
2010. júl. 22. 16:29
 4/7 A kérdező kommentje:
2010. júl. 22. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem ez nem olyan vészes, nekünk is volt ilyesmi, és nem lett baj. Nem is biztos, hogy csípés, lehet akár kiütés is, cak szopizik?
2010. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak egy oldalon van, és kemény a közepe, ezért gondolom hogy csípés...

Igen, csak szopizik... illetve kóstoltatás gyanánt mindennap délután adok neki alma, barack turmixot.

De ezt nem most kezdtük, ezért nem hinném, hogy az váltotta ki.

2010. júl. 22. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ilyen a szúnyog csípés, sokáig nem tudtam vele mit kezdeni. Volt, hogy két hétbe is beletellet a gyógyulás. Azt hiszem itt olvastam valahol, hogy aloe vera-val kenjük, nekünk nagyon bevált.
2010. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!