Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája befelé forduló...

Akinek a babája befelé forduló lábfejjel született (mert a pocakban picit deformálódott) annak később volt gondja a felállással, járással?

Figyelt kérdés
ja nem vészes csak néha még most is picit befelé tartja
2010. júl. 22. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt semmi gond, pár hónaposan már nem is látszott, pedig születésekor eléggé befelé fordultak.

Mennyi idős a babád?

2010. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8 hónapos múlt.még nem állt fel(nem mintha ez gond lenne)csak amikor próbálom állítgatni,hogy hogy megy,akkor a bal lábával állandó a külső lábélén áll.
2010. júl. 22. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a bal lábát tartja befelé még mindig, de már hétfő óta magától álldogál! :) 8 és fél hónapos

Tehát ne izgulj, csak masszírozd kifelé azt a lábfejét, nekem ezt mondta a doki!

2010. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam is elfeküdte magát odabenn, így a nyaka, csípője és az egyik lábfeje is kényszertartásban volt. De: nekünk erre tanítottak tornát a csípőszűrésen és napi 3* torna volt. Neked nem kell tornáztatni? 8 hónaposan voltunk kb kontrollon, azt mondták, minden rendben van már. Most 9,5 hónapos, 1,5 hónapja áll, nem veszek észre semmi különöset :)
2010. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem küldtek benneteket gyógytornára? Egy ismerősömnek kellett járni a babájukkal, végül egy Dévényeshaz hordták, és rendbe jött a lába. Szerintem nektek is el kellene vinni, nehogy később gond legyen a járásnál.
2010. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem is inkább mutasd meg egy Dévényes gyógytornásznak, vagy ortopédusnak. (A lányomnak pár hónaposan már nem látszódott semmi, elég volt az otthoni torna, masszírozás.)

2010. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!