Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől könnyezhet és csipás a...

Mitől könnyezhet és csipás a szeme 15hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
kötőhártya gyulladásra gondolok mivel egy kicsit piros is.Mitől lehet? ja és viszket neki.Még reggel nem igen volt vele gond.Holnap minden kép elmegyünk az orvoshoz csak addig is kíváncsi lennék.Múltkorában is volt könnyezés de semmi több akkor allergiát mondott az orvos de el is múlt két nap alatt.
2010. júl. 21. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy huzatot kapott a szeme, vagy allergia...én ezekre tippelnék.
2010. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huzat. Gondolom kereszthuzatot csinálsz a lakásban a meleg miatt, vagy megy a ventillátor, leengeded a kocsiban az ablakot...
2010. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vinném rögtön orvoshoz.Az én fiammal is előfordúlt már,neki huzattól volt.Ha még szoptatsz tehetsz egy vattára anyatejet és azzal lehet törölgetni.Ha már nem szoptatsz,a kamilla teával lehet csinálni ugyan ezt.A gyógyszeres szemcsepp csíp és lehet,hogy teljesen felesleges.2 gyerkőc és egy pocaklakó anyukája
2010. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nathas ? vagy csak lesz . lanyomnak akkor konnyezik. kamillateaval pedig ne torolgesd , forralj fel sima vizet majd ha lehult azzal torolheted ki a szemet de mimdkettot kulon. a kamillateaban csak szaporodnak a bacik a szemorvos mondta
2010. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.Huzatra tippelek én is.
2010. júl. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!