Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nagyon kivagyok! Biztos...

Már nagyon kivagyok! Biztos mindenki rossz anyának tart! Teljesen elkeseredtem! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
3 napja,nem tudom mi van vele!nem ismerek rá!lerakom az ágyra,járokába vagy hordozóba és kimegyek elkezd sirni de ugy hogy megszakad a szívem!egyfolytában az ölembe lenne!de ő nem volt ilyen!a tápszert alig eszi meg,a "rendes" kaját 190g.ot simán megeszi!5hós!mit csinálok rosszul!nem adhatok neki mindig csinált kaját!vagy vigyem orvoshoz?
2010. júl. 21. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, vannak ilyen időszakok, lesznek is még.

Időről időre előjönnek az átmeneti evés-zavarok, és az átmeneti anyán-lógások.


Ha nincs láza, nem levert, alapvetően jó a kedve, akkor aligha beteg.

2010. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az időjárás is hathat rá, az én 3 hónaposom is napok óta sír, de megállás nélkül, kivéve, ha az ölemben van. A lakás szalad, én kezdek idegbajt kapni. :(
2010. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én is az idegbaj határán vagyok!miért nem eszi meg a tápszert!?
2010. júl. 21. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:

A nagy meleg is okozhatja a nyűgösséget, étvágytalanságot.

Az én kislányom 11 hónapos nagyon sok folyadékot iszik enni alig eszik, egy virsli, egy pingi, pár szem keksz és ennyi, nincs étvágya.

2010. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!!!! Válts neki tápit,vagy adj reggel este tejpépet.Majd megeszi.Most ilyenje van.Nem kell aggódni ennyire.Van olyan hogy egész nap ölben lenne mindkét fiam,ilyenkor csak ülünk,énekelek,és amikor megnyugszanak esznek.Van ilyen.Mi sem vagyunk minden nap egyformán.Ölelgesd sokat,szeretgesd,a többi várhat.És nyugodj meg,mert érzi ha feszült vagy.
2010. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk detto ugyanez van.2napja 4hos babám kikészít egyfolytába ordít már leszakad a derekam ő még nemtud ülni ugyhogy egész nap a karomba van aludni is csak ugy alszik ha babakocsiba tologatom,már kivagyok:(
2010. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor 6 hós volt a babám, 2 hétig nem fogadta el a tápszert. A dokinéni azt mondta, ne izguljak, majd meg fogja enni. A 3. héten újra elfogadta, mintha mi sem történt volna. A babádnál biztos a nagy hőség az oka. Ne izgulj, átmeneti állapot. Kisfiam 3 napja nem hajlandó vacsorázni (tápszert se, mást se)...ez is tuti a melegtől van.
2010. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia, szerintem szeparációs szorongás jött elő nála. most jön rá, hogy te nem ő vagy, és ezt bizony rosszul éli meg. vedd fel, amikor csak tudod, vagy legalább légy a látóteerében. a kajálásra nem tudok mit mondani, miért nem eszi a tápot, a rendeset meg igen...
2010. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4 hósom dettó ugyanezt csinálja. szerintem ez tuti, hogy a front, én csak akkor veszem fel ha végképp nem megy másképp, mert nekem is leszakad a derekam és nem bírom, meg nem is akarom egyfolytában hurcibálni.

Egyébként sokkal fáradtabb is, ez is az időjárástól van, gondoljatok bele, hogy két naponta változik, ez minket is megvisel. Tegnap majdnem egész nap aludt! Próbáljátok figyelni a kis jelzéseket. Mondjuk ez nálunk sem egyszerű, mert ha nem elég fáradt az alváshoz, akkor követeli, hogy foglalkozzak vele (nem a kézben levést, de ott kell lennem, meg játszani vele), de egy pillanat alatt átlendül a holtponton, és akkor már tényleg csak sokáig ringatva alszik el, vagy leteszem-felveszem-et játszunk... úgyhogy én most próbálkozom, hogy az első álmos jelnél kisit babusgatom még, ringatom és teszem is le.

2010. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!