Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 honapos kisfiammal hogy...

13 honapos kisfiammal hogy jatszak meg, hogy szorakoztassam?

Figyelt kérdés

Vannak jatekai,csak rovid idore foglaljak le.Aztan adok neki a konyhaban ezt azt,ami nem jatek,azokkal el van hosszabb ideig.Egyutt jatszani fogocskat,kukucskat szoktunk,csip csip csokazunk, de sokszor kifogyok az otletbol es latom unja magat.

Ti hogy jatszotok babatokkal illetve milyen jatekai vannak?


2010. júl. 19. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislányom is 13 hós, ő most kapott játék babakocsit babával, azt tologatja, itatja, cumiztatja, lóbálja egész nap. Mostanában kedvenc még a kádban az öntögetés mindenből mindenbe, és a pakolás ki-be, mondjuk kupakokat egyik tálból a másikba. Azt is szereti ha a ksi tányérjába rakok mondjuk kenyérdarabokat, kezébe a kis kanalát, és azzal próbálkozik enni.
2010. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves. Mi együtt még olvasni szoktunk. Nagyon szeretni nézegetni a színes képeket, akár a könyvben, akár a falon. Ilyenkor tanítgatom is. Hol van ez meg az? Ő is nagy pakolós lett most (formabedobót most próbálom mutogatni neki), avval jó sokáig elvan, ha olyanja van. Labdázni szoktunk még. Odadobja vagy gurítja nekem, és én vissza. Szereti, ha szappanbuborékot fújok, azzal is jó darabig le lehet foglalni. Dögönyözés és ölbeli játékok (Pl: Csacsi húzza, Kicsi kocsi, Sima út, Pista bácsi fűrészel, Az én apám vizimolnár, Mátyás király levelet ír, Hely Gyula, Gyíte paci) szoktak még lenni, ha nyűgös. Ha nem túl nyűgös, akkor ált. magától kezdeményez játékot, nekem csak be kell kapcsolódni, de sokszor ezt sem várja el, elég neki ha ott vagyok.
2010. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!