Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Multikid vitamintól jobb...

A Multikid vitamintól jobb étvágya lesz a babáknak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek adsz mesterséges vitamint a babádnak? Abban mindenféle adalékanyag van. Adj neki gyümölcsöket,zöldségeket.
2010. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Adok neki zöldséget,gyümölcsöt,de rettenetesen rossz evő.

Két kanál után nem hajlandó többet enni.

2010. júl. 19. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Mar bocs, de miert nem adna neki vitamint? A mai gyumolcsokben es zoldsegekben fele annyi vitamin sem talalhato mint 20 evvel ezelott..
2010. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Szia az az én lányom nem lett tőle jobb evő, télen a BÉREST szedte attól sem, de én nem is ezért adtam neki hanem mert 2 hetente beteg volt. Már hál isten nem ilyen sűrűn beteg gondolom a vitaminoktól. De jobb evő nem lett!


Kedves válaszoló aki írtad hogy miért nem add inkább gyümölcsöt, zöldséget hát tudod akinek igazán rossz evő a gyereke az azt jelenti, hogyha eszik gyümölcsöt abból sem valami sokat!Nem elegendőt!

Nagyobbik lányom rossz evő most 26 hónapos és 12 kg, kisebbik lányom 9 hónapos és 9 kiló fölött van már bőven! Na ö jó evő!

2010. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Multikid-et nem ismerem, mi Vitacolan emúlziót adunk a kisfiamnak, szereti is, és egy kicsit növelte az étvágyát. Most 22,5 hónapos, 10,5 kiló, Ő sem nagyétvágyú, ráadásul örökmozgó.
2010. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
a multivitaminok nővelik az étvágyat-bár én se adnék neki
2010. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!