Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos kislányom nem...

Hat hónapos kislányom nem akarja megenni sem a krumplit, sem a sárgarépát, sem a sütőtököt. Mivel próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
A gyümölcsöket nagyon szereti, mindegyiket megeszi. Próbáltam a krumplit is keverni anyatejjel, almával, meg a többivel gyümölccsel is, és a répát is de nem akarja sehogy megenni. Valamilyen főzeléket jó lenne már adni neki ebédre, mert kevés a tejem.
2008. nov. 17. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kismamablog.hu-n most töltöttem le ingyen a babaszakácskönyvet, nézd meg hátha ir valami okosat. 8 hetes baba anyukája
2008. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom neki, mert magában szintén nem kell neki, hogy rizspépet keverek ki (Holle), és azt keverem össze fele fele arányban, eleinte tettem bele neki a krumpli mellé almát, vagy banánt, aztán fokozatosan csökkentettem. A rizspépet mindig megeszi, így ahhoz kell valami ízt választani.

Hátha a Te babád is szereti a rizst.

2008. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A rizspépet hogyan készítsem? Lehet azt a rizst adni neki amit mi eszünk? Simán vízbe megfőzni?
2008. nov. 17. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte az én babám sem ette meg. Próbáld a krumplit a kedvenc gyümijével keverni. Furcsán hangzik a barackos krumpli, de nekünk bevált. Kevesebb legyen a krumpli, hogy ne érezze annyira az ízét. Vagy lehet banánnal is keverni. Az én lányom kétpofára tömte. Most már szinte mindennel megeszi. Hozzá kell szokniuk az új ízekhez. Csak türelem kell.

Sok sikert!

6 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!