Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testverem ma hajnalban szult...

Testverem ma hajnalban szult (kisfiu). December kozepen megyunk hozzajuk latogatni. Akkor viszunk a baba szuletesere es karacsonyra is ajandekot. Mit vigyunk?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy pelusra, vagy ruhara kulonosebben szukseguk lenne szerencsere. Gondoltam inkabb olyanra, mint baba CD (azt irja, kifejezetten szuletes utan, emlekezteti a babat a mehben hallott zajokra es megnyugtatja). Vagy olyan pokroc szeru izere, amit a foldre?agyra kell fektetni, a babat ra es akkor a baba folott van keresztbe 2 boltives rud (a pokroc sarkabol) amirol szines jatekok lognak.


Ilyesmikre gondoltunk, de akinek van otlete, sajat tapasztalata, vagy hogy ok mire vagytak, mire volt szukseguk, nagyon szivesen vaszem.


2008. nov. 17. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most 8 hetes a kislányom, nagyon szereti a zenélő játékokat (plüss figura, ami zenél), és a színeseket, a játszószőnyeg is jó ötlet! Jók még az ágyra szerelhető körforgók is.

Nekünk ezeket szereti a babénk.


Remélem tudtam segíteni!

2008. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A pelus mindig jól jön, de ha ez nem jelent nekik gondot, akkor nagyon jókat találtál ki, mindkét ajándék kiváló ötlet, csak beszéld meg a szülőkkel, hogy akkor mástól ne kérjenek ilyet. Játszószőnyeg a neve egyébként:)

2008. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyél neki például ágyneműt, vagy babakönyvet. Ezek szerintem szépek és örökre megmaradnak neki.
2008. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerntem bmi jó,ami zenél.Az én kislányom is nagyon imádja pl zenélő körforgót az ágya fölött.
2008. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A játszoszonyeg nagyon jo otlet, mi sokáig használtuk, ahogy a már fentebb említettek is. Esetleg hinta (kinti-benti), zenélo pihenoszék, járóka, babanapló?
2008. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg etető szék? Bár igaz, hogy az csak később kell, viszont ha mindenük meg van akkor. Viszont a játszószönyeg is annyira jó, én imádom!
2008. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg hogy mire van, lesz szükségük. Én januárban fogok szülni, és nagyon örültem neki, hogy a testvéremék és az ismerőseim többsége is megkérdezte, hogy mit szeretnénk, ennyi és ennyi összegben gondolkodnak. Így nekik is könnyebb és nekünk sem lesznek felesleges dolgaink.
2008. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!