Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babának ha...

Mi baja lehet a babának ha nem forraljuk fel egyszer-kétszer a vizet a tápszerhez? Miért kell forralni egyébként?

Figyelt kérdés
2007. dec. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a forralás fertőtlenít.Ha nem teszed nem biztos,de lehet baja a kicsinek.
2007. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora a pici. Fél éves korig mindenképp kell forralni és fertőtleníteni, mert fejletlen az immunrendszerük és a vízben levő, számunkra ártalmatlan kórokozók őket még nagyon megbetegíthetik, súlyos fertőzést okoznak. Én biztos, hogy még egy éves korig is forralni fogom. Ha nincs kéznél forralt víz, a Jana szénsavmentes ásványvíz bababarát, azt kaphat.
2007. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A vizet azért kell forralni, mert a nehézfémeket és az ásványi anyagot még nem tudja a kis veséje feldolgozni. Én a mai napig a Humana vizet használom. Mi is tápszeresek vagyunk. Amúgy 1 éves koráig kell forralni a vizet a picinek.
2007. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem akarsz vizet forralni vedd meg a Jana babavizet. 1 literes kiszerelésben árulják a spar-ban és azt nem kell forralni.

2008. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy nagyanyámnak még kézzel kellet mosni a pelenkákat, amihez először az udvarról hordta be a vizet, és a sparheldon forralta fel (amit persze szintén ő gyújtott be, és ő hordta be hozzá a fát).

Nekem meg nehezemre, hogy fél liter vizet felforraljak a gázon?!

2008. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

14:39-es! Jogos. De kérdem én, akkoriban forralták a vizet? Felnőttek a felmenőink is enélkül? Jó, természetesen tegyünk meg mindent a gyermekünk egészsége érdekében, de lehet, hogy azért vagyunk ilyen betegesek, mert túl sok bacit megvonunk magunktól.

Bevallom, bort iszom és vizet prédikálok, ugyanis én Jana, vagy Hipp babavizet használok. Igazából csak egy elmélet, amit nem merek kipróbálni. :)

2009. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!