Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobatisztaság előtti nagyobb...

Szobatisztaság előtti nagyobb babád hogyan jelzi, hogy épp pisil/kakil a pelusba?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A kislányom kétéves, pisiléskor olyan félmosolyt vág, mint Hermione a Harry Potter-ben, (akkor vettem észre, amikor pelusban ölemben ülve pisilt be), kakiláshoz meg fintorogva leguggol és úgy végzi a dolgot.
2019. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Ha kakil leguggol és kicsit felre húzódik, elbujik.. , kb 3 hónapja vettem először észre.

Pisit nem vettem észre, pedig figyelem, mert 2 évesen szeretném elkezdeni szobatisztaságra nevelni. Jó lenne..

Most 20 hónapos.

2019. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Pisi előtt mutat a pelusra és mondja, hogy pepe. Kakilni sosem látom, reggel ébredés után szokott, mire bemegyek hozzá, már büdi. 😊 Másfél éves kora szól, ha tiszta pelus kell.
2019. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Átmegy a,másik szobába, leguggol és nem mehetek be olyankor ha kakál, pisilést szerintem ő se veszi észre, két éves 5 hós.
2019. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

2 évesem van, sehogy nem jelzi. Sőt letagadja. Az más kérdés, hogy ismerem és látom rajta ha van vmi. Mondjuk a pisit nem figyelem.

Néha rájön, hogy ő nem akar pelust, leszedeti és próbálkozik a wc-n. Eddig vajmi kevés sikerrel. De sokat kell neki mesélni a témáról és a plüssökkel is sokat játszik ilyesmit.

2019. nov. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2év 2hós kisfiam 3 napja szobatiszta,elötte nem jelezte,inkább utánna szólt ha volt valami a pelusba!
2019. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 8 hónapos volt a gyerek mikor elkezdtük tanulni ha jön a kaka mutogasson a pelusra/ popóra. Nem volt nehéz észrevenni, nyomott erősen látszott rajta. 13 hónapos kora óta bilibe kakál. Mikor kezdett mutogatni szaladtam a biliért és kivárta ügyesen.
2019. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!