Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zöldségeket fagyasszak...

Milyen zöldségeket fagyasszak le télire? Esetleg gyümölcsöt is tehetek el?

Figyelt kérdés

A babám 2 hónapos, a hozzátáplálás idején épp tél lesz, a boltban meg a vegyszer szaga miatt messziről elkerülöm a zöldségespultot, ahol meg bio lenne, ott meg a pénztárcám akadályozza meg, hogy odamenjek majd...

Szóval, most kéne betárazni, de a kajákhoz még nem értek. :)


2010. júl. 16. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

persze borsót zöldbabot meggyet, egrest, málnát, ilyesmiket

nem érdemes: s. répát, banánt, citrusokat,

2010. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bár én borsót kukoricát és spenótot nem szoktam mert mirelit olcsóbb és ki lehet fogni akciókat akkor feltankolok.

csak lemaradt...

2010. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fentieken kívül még esetleg karfiol, brokkoli, barack
2010. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl. hétvégén cukkinit meg patiszont fagyasztottam, mert kaptunk ismerőstől egy csomót, és erről tudom, hogy nincs agyon vegyszerezve.
2010. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meggyet, sárgabarackot és őszibarackot raktam el eddig. A fiam 4 hónapos és ezeket a télen nem tudom megvenni. Almát, körtét lehet télen is venni. A meggyet le is turmixoltam és az Aventes anyatejtároló dobozkákba kiporcióztam. Zöldségekre én is kíváncsi vagyok mit érdemes.
2010. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!