Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány étkezés van nektek...

Hány étkezés van nektek kiváltva 6 hós babátokkal?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hós. 5x eszik egy nap, éjjel alszik. Már elég sokmindent eszik (persze azok közül, amiket ehet).

Általában 3x tápot, 1x tejpépet és 1x gyümit/főzit eszik. Tejpépet nem kap mindennap, így ahelyett van szintén gyümi/főzi. Elég neki 3x a tápszer?


2010. júl. 15. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam 6 és fél hós kora óta,csak reggel-este eszi.Nagyon nem szereti.
2010. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém is igy eszik,reggel táp,tizorai gyümölcs,ebéd fözelék,uzsonna,tejpép,vacsi táp
2010. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak reggel este hajlandó tápszert enni.5xeszik egy nap.
2010. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek benneteket,lányom 8,5 hós,semmit nem eszik,cicizik.eröltetem,próbálom,de szembeköp mindennel,néha pofont kapok,és csak "csöcsözik".
2010. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Keress olyat, ami nagyon ízlik neki. Pl nálunk a banán,őszibarack ilyen. Bármikor hajlandó enni belőle. Elhiszem, hogy próbálkozol, de ne add fel! Nem fog egész életébe anyatejet enni.

Én meg téged irigyellek, mert tudsz szoptatni. Bár ha tudtam volna is hozzáápláltam volna 4,5 hósan.

2010. júl. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!