Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptató anyukák, akik pici...

Szoptató anyukák, akik pici babával mentek nyaralni, hogy oldjátok meg az etetést? Megszoptatjátok a strandon? Hogyan lehet ezt diszkréten megoldani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
[link] ;)
2010. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi vittünk szélsátort .Ott megszoptattam.De ha nincs, valami eldugott helyre vagy ahol kevesebben vannak elmentek egy textilpelussal eltakarod a melled és megszoptatod.
2010. júl. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet a szoptatóskendő is, csak 40fokban szakad a babámról a víz, s ha még eltakarom egy ilyennel, szerintem rosszabb lenne. Használ vki ilyet? Tévedek?
2010. júl. 14. 06:22
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Mi semmit nem használtunk, én bárhol szoptattam a lányom. Voltak akik megjegyzéseket tettek, de nem érdekelt. Párom oda szokott ülni mellénk, részben takart, de nagyon ritka volt. Ez természetes dolog! Amúgy a legolcsóbb és legkézenfekvőbb számomra is a textilpelus.
2010. júl. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol megszopiztattam lányom, elfordultam kucsit amerre nem voltak sokan és kész! Ilyen melegben én még textilpelussal sem takarnàm le, nekem sem lenne kellemes ha a fejet letakarnák ebben a melegben! Még megfulladna szegény! Egyébkénk nem szoktak megbámulni, nagyon ritka!

De a lefekszel és fekve szopiztatot, azt szerintem senki sem veszi észre, olyan mintha egymás mellett feküdnétek!

2010. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is ezen gondolkoztam, ezt a szoptatós kendőt megnézem, mondjuk nekünk nem csak strandra kell a dögmelegbe, hanem repülőn való utazáshoz.

Egyébként én nagyon sok mindenkit láttam már nyilvános helyen, nem csak strandon, hanem akár beülős helyeken is. Természetes dolog, de azért én is szeretném eltakarni magam valamennyire, mert ugyan az természetes, hogy a baba eszik, de az nem, hogy a mellemet kiteszem :D

2010. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most voltunk először strandon a hétvégén,hát mi mindig fekve szopizunk!A lányom is fekszik én meg mellette és ő odafordul,ebben a melegben ez vált be nekünk,mert így nem ölelem és nem izzadunk úgy össze!Szóval bikiniben voltam és csak simán oldalt fekve elővettem a cicim és ő már be is kapta!A párom a lányom mögött feküdt így szerintem annyira nem látszott semmi!

Én nagyon nem voltam ez a bárhol megszoptatom,inkább mindig időre hazajöttünk,viszont 7,5 hós és olyan fél éves korábban jöttem rá hogy nem kellett volna ebből olyan nagy ügyet csinálnom...már most szopiztunk pláza parkolóban is,meg kocsiban nagyon sokat,mert yígy tudunk többet apával lenni,ha megyünk vele!És ugye ebben a melegben többször kell mert szomjas!És nem iszik meg semmi mást,mindenell csak játszik,eléggé cicifüggők vagyunk!

2010. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is strandsátrat vettünk, abban ellesz majd a babám a Balaton parton, és ha megéhezik, én is beférek mellé, és tudunk szopizni!
2010. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen ne izgasd magad. Mások mutogatják össze-vissza a töttyedt melleiket, szinte meztelenül napoznak. Az néha kevésbé szép látvány, mint egy szopizós baba. Egy kicsit meglepődnek, hogy mit csináltok, de zavarukban úgyis elkapják a fejüket. Aki meg jobban megnéz, az valószínű tisztában van azzal mi történik, és szépnek talál benneteket. Légy büszke rá, hogy tudod szoptatni a babádat!!!
2010. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!