Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az általam készített bébiételt...

Az általam készített bébiételt le lehet fagyasztani? És ha igen a bébiételes üvegbe lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,és igen.:)
2010. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A válaszom: igen, de én mikor csináltam krumpli, répa csirkemmell turmixot (jó sokat) kiolvasztás után nagyon gané lett az íze. meg sem ette a kiscsaj, de nem is csodálom tényleg borzalmas lett :) kidobtam mindet (kb 10 adag)

szóval szerintem csak kis adagot próbálj ki lefagyasztani

(de lehet hogy én voltam béna :)

2010. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A krumpliból készült ételeket nem lehet fagyasztani,mert olyan rossz,szivacsos lesz ha kiolvad.
2010. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én mindenhez rakok krumplit,azzal sürítem a fiam ételeit.mindig pár fajtát szoktam készíteni egyszerre és a bébiételes üvegekbe rakom le fagyóba,ha nem elég akkor meg vettem kicsi dobozokat(müanyag fagyasztós) és abba rakom.nálam akkor lett kásás,meg furi kinézetű amikor a legelőször föztem neki és több vízzel turmixoltam össze a kaját.kiolvasztás után olyan lett mintha kásás lenne a kaja.na a következő főzelék csinálásnál már csak éppen tettem bele annyit amivel össze tudom turmixolni,de tényleg csak keveset.na azóta nem volt olyan egyszer sem.mikor kiolvasztom és sűrűnek találom teszek bele egy kevés vizet és már jó is(de ritkán kell hozzá tennem).

/S/

2010. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én krumpli nélkül megcsinálom az alapaot, azt teszem a fagyasztóba bébiételes üvegben, a husik a jégkockatartóban várakoznak, és mikor kell, akkor csak előkapom, krumplit meg 5 perc alatt főzök hozzá bármikor.

Nekem anyukám mondta, hogy krumplival ne fagyasszam, mert furi lesz, ezért még nem is próbáltam....

2010. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!