Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki az, aki 4 hósan elkezdte a...

Ki az, aki 4 hósan elkezdte a kóstoltatást illetve a hozzátáplálást? Mi volt az oka, hogy nem vártatok tovább?

Figyelt kérdés
Egy kicsit provokatívnak tűnik a kérdés, mert tudom, hogy nagy viták szoktak itt lenni emiatt, de az én kisfiam már 2 óránként követeli a tápszert, mert valószínűleg nem elélg laktató már neki. Ma voltunk 4 hós oltáson, ott elmondtam a gyerekorvosnak, aki azt tanácsolta, hogy próbáljam meg a kóstoltatást, és így hátha kihúzzuk a 3 órát.
2010. júl. 12. 16:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig tartott, amíg kiváltottatok egy teljes étkezést?
2010. júl. 12. 18:56
 12/16 anonim ***** válasza:

En is elkezdtem 4,5 honaposan.Elfogyott a tejem es nem hizott tul sokat sem.Az orvosunk pedig azt tanacsolta,hogy kezdjem el kostoltatni.El is kezdtem es nagyon jol ment.Mindent szivesen fogadott es a sulya is jobban gyarapodott.

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

4 hósan elkeztük, tápisak voltunk, az orvos tanácsolta.Mi is 2 óránként ettünk, és hát ennyi táp nem is olcsó

20 hós ikerfiúk anyukája

2010. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi is elkezdtük kicsit 4 hó előtt. Nagyon bukós volt, emiatt kellett sűrűbb ételeket bevezetni. Meg amúgy is tápszeres volt sajnos...

Alma, krumpli volt a kezdet, almából olyan, ami jó édes, nem savas. Elég hamar kiváltottunk egy étkezést.

2010. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18.52-es vagyok. Kb. 3 hét volt, mire kiváltottam a tízórait gyümölccsel és teával. Majd rá egy hétre már az ebédet is, korábban már adtam neki fokozatos adagban. Most várok egy kicsit, az uzsonnát majd a tejtermékekkel és gabonával szeretném kiváltani, persze a megfelelő korban. Ha elég neki, addig tápszert kap reggel, uzsonna időben és este. A tejpépek nekem nem szimpatikusak, de azt nem tudom megmagyarázni, hogy miért. HA viszont kevés lesz a tápszer, akkor kénytelen leszek, vagy kap délután is főzeléket.
2010. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

17:04-es vagyok


Nálunk 4x eszik egy nap, csak reggel, meg este kap tápszert. Délben húsos-zöldséges a menü, uzsonnára meg kapja a gyümölcsöket. Esetleg adok neki kukit, vagy 1-2 db babakekszet. Nálunk könnyen ment, hogy kiváltsuk az étkezéseket. Van, ahol a baba nem akarja. Kaja után mindig kínálom teával.

2010. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!