Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni ezt a sportko...

Érdemes megvenni ezt a sportkocsit?

Figyelt kérdés

Heti 2,3 alkalomra kellene.


[link]


2010. júl. 12. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb gyereknek szerintem igen.De mondjuk télen nem tul praktikus.
2010. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háát, én nem venném meg. a háttámlája sem dönthető és nem tűnik túl kényelmesnek. a Brendon egyébként is nagyon drága. máshol kapsz jobb minőséget is ennyiért
2010. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi egy ehhez nagyon hasonlót vettünk pár hónapja, Pierre Cardin. Szintén nem dönthető, teteje sincs, tök egyszerű. A másik kocsi mellé vettük, mert az a kisebb autónkba nem fér be. Ha tornára viszem a gyereket, vagy a fejlesztőbe és messzebb tudok megállni, akkor nagyon jó hasznát veszem. De ha csak lemegyünk a Balatonra és ide-oda eltolom, akkor is jó szolgálatot tesz. Nekünk nem volt fontos a dönthetőség meg egyebek, mert csak ilyen egyszerű célra kellett és arra tökéletesen bevált.

Ilyen:

[link]

2010. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen jellegű kis kocsikba mikortól lehet őket beleültetni? (legkorábban)
2010. júl. 12. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Auchanba láttam tegnap ezt a legegyszerűbb baba kocsit 2500 ft-ért,Ha valóbam lyen egyszerűt szeretnél akkor találsz ennél olcsÓbban is
2010. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-9 hónaposnál korábban nem ültetném bele. Akkortól lehet, amikor már stabilan tud ülni. És mivel nem dönthető, nem túl kényelmes nagyobb sétákra, mert ha elalszik, nem tudod elfektetni sem. Szerintem ez maximum arra jó, amig elszaladtok boltba, postára stb.
2010. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 12. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a válaszoló vagyok, aki a PC kocsit linkelte.

11 hónapos volt a kislányunk, mikor ezt kapta. Kizárólag stabilan ülni tudó gyerekeknek való. A miénkre ráírták, hogy 6+, de az én kislányom 8 hósan tudott csak egyedül ülni.

2010. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!