Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescoban lehet kapni fél éves...

Tescoban lehet kapni fél éves babának való pici medencét? Mennyibe kerülhet szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 1500 ért vettünk egy Kis medencét a tescoban, merev falú fel sem kell fújni csak vizet kell bele engedni, mi már egy hónapja használjuk szuper, ülve én is bele férek és együtt is tudunk benne pancsolni!
2010. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ott vettem,tényleg pici bébi medencét! :) 2 fújás az egész,és 1 vödör vízzel tele lesz! De ez pont elég egy 6 hós babának. Ja és 660 ft.volt.
2010. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, remélem az ittenibe is lesz!
2010. júl. 12. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is felfújhatót vettünk, 640 ft volt, 61 cm átmérőjű. Pont elég egy 6 hós babának, mi erkélyen fogjuk használni + amikor utazunk 3 napra és nem lesz fürdőkád, csak tusoló, ebben fogjuk fürdetni. Kicsi helyen elfér:)
2010. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Rossmanban vettem 500 Ft-ért felfújhatós kismedencét akciósan. Nekünk erkélyre ideális.
2010. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tescoba sajna már elfogyott, a rossmannba meg se néztem..! Vettem most 1500 ftért egy játékboltban, nem a legkisebb csecsemőmedence....nagyon élvezte benn a lubickolást!


Köszönöm!

2010. júl. 13. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!