Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Régen jó volt a hungarocelles...

Régen jó volt a hungarocelles autós ülés, most már miért nem? Régen sem volt több baleset miatta. Olvasom itt az egyik kérdést, ilyet kaptak és nem merik használni, nem is tudja, hogy lehet-e.

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam ezeket a cikkeket, így nem tudom, hogy mire gondolsz. De egy balesetnél lehet tűz, és a hungarocell mérgező füstöt produkál (ha jól emlékszem ciánt). Lehet, hogy ez vele a gond!
2010. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem az ülés miatt vannak a balesetek, de ha baleset történik, akkor jó esetben az ülés véd. Egyébként régen az ülés sem volt kötelező... A hungarocelles meg nem igazán biztonságos, mert nem elég szilárd, nem nyeli el az ütközéskor keletkező erőt. Tudod, régen jó volt a Trabant is, mert akkor csak az volt, ma már azért jobb autót szeretnénk :)) Nem azt mondom, hogy valaki vegye meg a legdrágább ülést, de jobb egy biztonságosabb, modernebb ülést beszerezni...
2010. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most is minden ülés hordozó a huzat alatt hungarocel! Az fogja fel, tompítja a legjobban az ütközést.

A lényeg hogy szabvány ülés legyen, ne büntessen meg a rendőr, és ki milyet engedhet meg magának olyat vesz.

2010. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostátok már ki a gyerekülés huzatot, szétszedtétek már? Mindd hungarocellel van bélelve a műanyag és a huzat között!
2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is mostanában készülünk ülést venni, és teljesen ki vagyok akadva. Természetesen mindenki a legjobbat szeretné a gyerekének, de azért van egy határ. Nagy igazság ami az egyik előző válaszoló írt, hogy régen nem volt gyerekülés sem, és úgy is jó volt. Amikor felfedeztem, hogy majd mindegyik gyerekülés hungarocelles, elképedtem. Azóta még nem nehezebb a választás.

De az a legjobb, hogy az eladónő meg sem hallja a kérdéseimet, rögtön a 80-90 ezres gyerekülést ajánlja, mondván az a legjobb. Meg is venném, ha futná rá... De így?

(Nem egyszerű. De ha én kapnék, tuti használnám. Az nem baj, ha kopott, csak sérült ne legyen.)

2010. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 80-90 ezres is hungaroceles! Tud valaki olyat amiben nincs hungarocel?
2010. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régen nem volt ennyiféle gyerekülés, nem volt ennyi baleset sem, de ne felejtsétek el, hogy nem volt ennyi autó sem!

Nem azt mondom, hogy a legdrágábbat kell megvenni, de ne is a legutolsó gagyi bevizsgálatlan vackot.

2010. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémben nincs hungarocell, pedig nem drága fajta... csupán 15 ezer volt. Ebben habszivacs van, ez fogja fel az ütést. Én bizony nagyon jól emlékszem, hogy régen nem voltak biztonsági ülések... 39 éves vagyok... Igaz, akkor még csak Trabik, Skodák és Ladák jártak az utakon, azokból is sokkal-sokkal kevesebb, nem is bírtak ekkora sebességgel menni, így valóban kevesebb volt a baleset..
2010. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!