Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam le arról,...

Hogy szoktassam le arról, hogy csak a mellkasomon aludjon a kisbaba?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam, és hiába rakom az ágyába, vagy csak mellém aludni, felkel és nem tetszik neki. Viszont a mellkasomon orakat tud aludni, de hat nem mehet így orokke. Nappal/ éjjel mindig
2021. okt. 17. 07:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Kicsi drága,hallgatja a szívedet azért alszik ott olyan jót!Csak simán próbálgasd letenni,egyszer megszokja majd.

Off,de én imádtam pihenni velük így. Persze értem, hogy mindig nem lehet.Nekünk az adamo hinta vált még nagyon be nappali alvásra.

2021. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Leteszed és ott hagyod. Max simogatod. Ha mindig felveszed, nyilván nem akar az ágyban aludni.
2021. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

2 éves koráig csak rajtam aludt el. Hallgatja a szíved, ez őt megnyugtatja. Hagyd magadon, ráérsz leszokni, még nagyon kicsi. Neked van időd, otthon vagy. Meg hát mikor bújjatok össze, ha nem ilyenkor?

Engem például mindig megnyugtatott, hogy a nap végén összebújtunk, kicsit tudtam gondolkodni, ellazulni.

2021. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pár hónaposan magától leszokott róla, amikor már kényelmetlen volt neki.
2021. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt kezdtük el hordozókendőben altatni, mert így mi is tudtunk bóbiskolni a kanapén ülve, és ő is tudott nyugodtan aludni. Így is fárasztó volt, de kendő nélkül 3-4 órát virrasztani éjjelente - az veszélyes volt egy idő után. Kb. 3-4 hónapos koráig tartott, utána már el tudtuk altatni a saját ágyában is.
2021. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az első hónapokban nem kell ezt egy "rossz szokásnak" tekinteni. Olvass kicsit a negyedik trimeszterről, hátha segít megérteni őt.
2021. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor szokott le róla, amikor màr nem fért el annyira jól rajtam és kényelmerlen lett neki. Kb két hónaposan.
2021. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem rossz szokás, amiről le kell szoktatni. Ha olyan a baba, kinövi hamar. Nekem már kicsit hiányzik, akkor persze frusztrált...


Kendő nekünk is hasznos volt. Kb 2,5 hónaposan már elaludt (hason!) a kiságyban.

Azt kipróbálhatod hogy egy melegvizes palackot beteszel az ágyába, mert néha az kelti felöket hogy az ágy hideg.

2021. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Olvasgass a 4. teimeszterről.
2021. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
Leteszed és kész. Ha hagyod, akkor a fejedre fog nőni, aztán még 20 éves korában is úgy ugrálsz,ahogy ő fütyül. Hány ilyen anya van, te jó ég...
2021. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!