Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi-update kaják? Kinek...

Norbi-update kaják? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak finomak.
2012. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és lehet tőlük fogyni? neked sikerült? :)
2012. febr. 22. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

?

én bármikor hízok vagy fogyok, ha van normális étel. csak többet vagy kevesebbet eszem. meg te is, csak ez még nem tudatosodott benned.

2012. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fogalmi dugóba keveredtünk...
2012. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pudingok finomak, leginkább a csokis. Az kcal-ra is megfelelő.

A joghurt(epres) nem a legjobb, teljesen homogén, epret szerintem még nem látott. Ettől függetlenül ízre jó, de a ch nem kevés benne.

A somlói galuska ISTENI. ch, kcal teljesen oké, eheted uzyira, vagy desszertként ebédre. Ízre is mesés:)

A rudi rohadt drága, és több kcal van benne, mint egy pöttyösben, szval nem éri meg, ja és nincs is olyan finom.

A sajt rohadt drága, akkor inkább szarvasi mozzarella light.

Többi dolgot nem próbáltam, igazából nem vagyok egy ápdét fan, de a somlóiért élek-halok :D


Amúgy rohadt drágák, és egészséges táplálkozással és odafigyeléssel te is le tudsz fogyni, nem kell a sóbertnorbi.

2012. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én főtt kaját kóstoltam tőlük, de ezzel a kis felsorolással elbizonytalanodtam.

fogyás alatt (meg amúgy is..) minek cukros aromás vackokat enni? hát az értékes tápanyagok elől veszi el a képzeletbeli helyet. semmilyen gyártó cukrozott akármijét sem célszerű fogyasztani, főleg nem ha testsúlykontroll a cél. édesítőszer sem javít a helyzeten.

2012. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!