Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Félbarna és fehér kenyér...

Félbarna és fehér kenyér mennyiben különbözik? Mindenütt a teljeskiörlésüt emlegetik . Stb, azok már nagyon drágák azért nem jöhet szóba . Toast kenyérről mi a vélemény, mi az ami árban jó?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A toast kenyérben több tartósító van, hogy tovább elálljon. Ezeket általában műanyag zacskóba csomagolják, amiben igen hamar megindul a penészedés is.


A félbarna kenyér legtöbbször csak abban különbözik a fehértől, hogy valamilyen színezékkel, melasszal vagy olcsó kakaóval barnára színezik a fehéret.

Az igazi félbarnában vegyesen van fehérliszt és teljes kiőrlésű liszt, de ilyen valódi félbarnát nagyon nehéz találni.

2015. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Süthetsz magad is kenyeret, szerintem nem drága, nem a kenyér szokta meghatározni az ember ételköltségét, bár aki flancos bolti kenyéren él, annak lehet.

De ez igazából nem az én asztalom, bár sok évig sütöttem kenyeret (fehéret, némi teljes őrlésűvel, mert máshogy nem ízlett, bár annyira sosem voltam kenyeres), ma már max. magkenyeret eszem. Nem tartom drágának, ha jól megválasztja az ember az alapanyagokat, de kellemes.

2015. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiben!Fehér liszt van mindegyikben,mert igy jön ki olcsóbban a pékségnek!
2015. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 2.! Megmondanád mi az a magkenyér?
2015. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=boidtzZ6q70


pl ez a magkenyér, én ezt sütöm, szerintem nagyon finom!

2015. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magkenyér olajos magokkal, és/vagy maglisztekkel készült kenyérféle. Többnyire tojás is van benne, de nem mindig. Megoszlanak a vélemények, hogy ez mennyire jó, nálam elég fontos szerepet tölt be s szerintem én már eleget tettem az egészséges táplálkozásért, az olajos magvak hőkezelése már nem tud meghatni.
2015. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!