Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyiket ajánljátok, és...

Melyiket ajánljátok, és nagyjából mennyibe kerül, és mikor?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázok, szerdán lesz 2 hete, eddig -3,5kgnál tartok.. számolgatom a kalóriákat is, nem tökéletesen pontosan, csak hogy nagyjából tudjam hol járok, meg a fehérjét cht zsírt is... nincs semmi probléma, csak annyi hogy a fehérje bevitelem kevesebb mint kellene... arra gondoltam hogy egyik étkezésemet fehérje turmixal helyettesíteném (mivel nem baj ha chból meg zsírből kevesebbet viszek be mint eddig)... és úgy hátha előrébb lennék fehérje ügyileg.

Három kérdésem lenne:

- Melyik fehérje port ajánljátok?

- Nagyjából mennyibe kerül?

- Mikor igyam? Edzés előtt/után, reggel este, mikor?


köszi előre is!


2012. nov. 4. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én edzés után és vacsora helyett iszom.

Ezt:

[link]

Csak az ára miatt ne mondj le róla, ez nagyon-nagyon sok.

30g egy adag, így ebben több mint 78 adag van.

De van kisebb kiszerelés is:

[link]

De a nagyobb akciós, ajándék 70 dekás whey prot jár mellé. :)

2012. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
érte, köszönöm! :) és neked bevállt?
2012. nov. 4. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nem csodaszer. Ez fehérje. Ha edzés után iszod segíti az izomépülést (ami ugye kell a zsírok elégetéséhez) ha vacsora helyett iszod, akkor pedig segíti a fogyásodat.

De emellé kell természetesen a kalóriadeficit, a mozgás, hogy este már ne egyél szénhidrátot...

Ha helyesen használod, segít. Ha ettől várod a fogyást és nem teszel semmit, akkor csalódni fogsz.

2012. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fentebb írtam hogy már majdnem 2 hete csinálom és 3,5 minusznál tartok, tehát nem ettől várom a csodát... és azt is oda írtam miért szeretném használni: azért hogy több fehérjét tudjak bevinni, mert kb 60grammnál többet nem bírok kajával bevinni... ezért lenne rá szükségem, nem a csodát várom tőle... bogyókban étvágycsökkentőkben, stb, amúgy sem hiszek..
2012. nov. 4. 18:03
 5/7 A kérdező kommentje:
és a válaszodból nekem az jött le, hogy elolvastad a kérdést,meg megláttad hogy fehérje turmix, és már írtál is, de el nem olvastad.. nekem ez jött le, szóval köszi hogy foglaltad a helyet..
2012. nov. 4. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, a második "helyfoglalásom" inkább csak a bevált szónak köszönhető. Mi ne válna be egyszerű fehérjén? Hiszen ez csak élelmiszer, az alkalmazás módjától függ, hogy segít-e neked. Ebből sejdítettem némi csodavárást.

Sajnálom a reakciód, a válaszaimmal segíteni akartam. Én kérek elnézést.

2012. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmilyen csodát nem várok tőle, csak több fehérjét akarok "enni"...
2012. nov. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!