Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hizlal az Abonett kenyér?

Hizlal az Abonett kenyér?

Figyelt kérdés
Naponta fél csomaggal eszek meg,de kenyeret meg zsemlét egyáltalán nem.

2012. nov. 3. 10:16
 1/4 anonim válasza:
nem. 15 kcal 1 szelet
2012. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1. válaszoló vagyok abonett kenyértől nem laksz jól
2012. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De szoktam hozzá felvágottat vagy kefirt is enni...
2012. nov. 3. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Kevés a kalória tartalma, DE

-Hasznos tápanyagokat lényegében nem tartalmaz (azt tudjuk, hogy azért eszünk hogy éljünk és nem csak azért, hogy ropogtassunk valamit?)

-Ha kevés tápanyag is van benne, de akkor is szénhidrát ami legfeljebb a vércukorszintet, következésképpen az inzulinszintet emeli ami a ZSÍROSODÁSÉRT FELELŐS HORMON. De a kefirnek is annyi értelme van, hogy semmi tápanyag nincs benne viszont megemeli az inzulinszintet, segít zsírosodni.


Tudom hogy olcsó így enni, csak sajnos valójában így egy afrikai éhező eszik. Ehhez képest azért mégis drága. Az abonettnek annyi az előnye a kenyérhez képest, hogy kevesebb ch van benne és gluténmentes (rizs, ugye?).

2012. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!