Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Félek hogy egy kicsit megtolta...

Félek hogy egy kicsit megtoltam, szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggelire: két tükörtojás + 3 szelet lehelet vékony 97%-os combsonka + 1 kisebb vöröshagyma és 1 db paradicsom


Ebédre : Ristorante tonhalas pizza ( kedvencem)


Vacsira: tortellini ( kb 8 db) sajtszósszal .



1500at eszek egy nap.

18L/ 166cm/ 55 kg


Szeretném ha normális válaszokat kapnék, köszi ! :D



aug. 14. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Mit toltál meg? Hogy kell ezt érteni?

1500 Mi? 1500 mit eszel? Kcal-t? Ha 1500 kcal amit magadnak szabtál keret és most többet vittél be, akkor igen “megtoltad”. Vagy nem tudom mit jelent a megtoltad. A pizza, meg egyéb bolti termékeken mindegyiken grammra pontos tápértékeket tüntetnek fel. Itt senki nem tudja neked látatlanban megmondani ebbe mennyi volt. Te tudod kiszámolni ha veszed a fáradtságot. Bolti kajákat letudod olvasni és abból kalkulálni, a saját főzésű ételeket meg a hozzávalókat kimérve tudod kiszámolni, ennyi.

aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem írsz kalóriaértéket, tehát nem tudjuk, hogy "megtoltad-e", de tegyük fel, hogy megtoltad: egyetlen napon mi múlik? Szerinted a fogyás egyik napról a másikra történik, és ha egyik nap nem vagy kalóriadeficitben, akkor baj keletkezik? Ha szerinted igen, akkor nem vagy képben.

Normális válaszokat pedig ne várj, amikor 18 éves kislányként, 166 centivel és 55 kilósan fogyni akarsz görcsösen, és ezen szorongsz szánalmasan.

aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Eddig is leírtuk már, hogy SZÁMOLD KI MAGADNAK
aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is minőségre pocsék, mennyiségre kevés
aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtoltad? Az egészségtelen étkezést tolod túl. Mert ez a menü lehet, hogy kalóriában kevesebb, de a reggeliden kívül a többi egy szeméttel ér fel.
aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nem lehetsz rendben magaddal, ha egy ilyen kérdést ki kell írnod egy random oldalra névtelen kommentelők válaszára várva. Egyáltalán mi a kérdés, és milyen válaszokat vársz pontosan?
aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Mivel, hogy a “lehelet vékony” meg “3 szelet” meg “2 tükörtojás” meg “1 kisebb” meg “sajtszósz” és egyéb csodálatos leírás nem számítanak mértékegységnek.. Ne haragudj, de erre a kérdésre, olyan választ amit vársz nem lehet írni.
aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma ettem egy kevés zabkását, egy szelet szalámit, egy kicsi csirkemellet, egy kakaós csigát, egy marék mogyorót és egy tányér bablevest.

Ez elegendő adat? Szerintetek megtoltam?

aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pizza az 806 kcal volt.

82g ch

37 g fehérje


Plusz ugye este ettem a tortellinit .

50g ch van 100g-ba

10g fehérje


( egyedül a ch miatt voltam kicsit bizonytalan, hogy nem volt e sok) de amúgy köszi a válaszokat

aug. 14. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha mondjuk 100 kcal-val túlszaladtál? Ha terndszerűen nem eszel többet, mint amit elhasználtál, akkor nem fogsz hízni.


Ha kevesebbet eszel, akkor fogyni fogsz. Nem 1-1 nap fogja felboríttani.

aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!