Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy (csocsaj( pékségben...

Egy (csocsaj( pékségben kapható rántott húsos szendvics kicsi csalamadeval meg egy szelet salatalevellel hány kalória lehet?

Figyelt kérdés
jún. 2. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmunk nincs. Nézz Kalóriabázison rántott húsos szendvicseket, és tippeld meg azok alapján. 300 kalóriánál nem nagyon lehet több, de egyetlen étkezésen amúgy sem múlik semmi, nyugi.
jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt csinaltam de talaltam 200 meg 734 kalóriát is(Spar). Így elég bizonytalan vagyok. Annyi csak nem lehet ez is, hát alig volt benne valami
jún. 2. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"talaltam 200 meg 734 kalóriát is"

Akkor mi honnan tudnánk pontosabban nulla adat alapján? De még egyszer: egy étkezésen szerinted mi múlik? Ne legyen minden nap olyan főétkezésed, aminek nem tudod a kalóriaértékét, és nincs para.

jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyetemi büfés rántott húsos szenyát számoltam ki, az 344 kcal. Zsemle, kb 100 gramm rántott csirkemell, minimális zöldség.
jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sparosban úgy emlékszem még van szósz is, az plusz kalória, nem is kevés.
jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!