Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek bevált a Hoodia...

Valakinek bevált a Hoodia Diet Pill kapszula?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:33
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

20 évesen 62 kg voltam elkezdtem hízni.

Irány a konditerem és a diéta. 1 évig jártam hetente 4 szer 5 ször este 5-6 körül és 2 órát mozogtam egy számomra összállított terv szerint. Egészségesen táplálkoztam! Semmi szénhidrát! Nem segített! több mint egy éve dokihoz járok eredménytelenül! 83 kg vagyok 23 éves! Ennyit erről! Nem mindenki egyforma, már belegebedek hogy fogyni tudjak több mint 100 ezret költöttem orvosra! A mozgás semm segített! Nem biztos hogy le kell támadni az embereket, ha ilyen termékekről kérdeznek. Elkeseredettségemben még természetgyógyásznál is jártam...

Mit tegyek? Próbálkozok! Lehet hogy potn egy ilyen "méreg" fog segíteni!!!

2011. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%

Nem igazán értem az eddigi kommenteket.Mindent kapott a kérdező csak választ nem a kérdésére.

Hát én megpróbálom megadni: én kipróbáltam a Hoodia P57 kapszulát, ez 30db-os.Nekem eddig bevállt: 2 hét alatt 6 kilót fogytam.Valóban csökkenti az étvágyat és teltség érzetet ad.Van olyan ismerősöm aki már a 3. adagot szedi, mert bevállt neki.

Én sem vagyok "könnyű eset", sokat kell leadnom.

Igaz emelett próbálok mozogni is (pl. biciklizni).

4 évvel ezelőtt leadtam 33 kilót de lassan vissza is jött.

Remélem segítettem.

2011. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Na? Nem gyenge mi? Kérdezzük meg a testépítőket!Azok aztán a mindentudás egyetemistái!Áááá azok nem szednek be mindenféle sz@rt ám! Megszólod ezt a szerencsétlen kérdezőt és a testépítőkkel példálozol? Normális embernek tartod magad? Olvastam pár ilyen könyvet , ismerek gyúrósokat, ebből áll: Reggel Volumass 450 turmix, délben egy Animal pack este kreatin , egész nap állunk a tükör előtt és csodáljuk magunkat, szőrtelenítjük mint egy köcsög és dugni sem dugunk mert akkor veszítünk az izomzatból! ( Legfeljebb ráverjük a tükörre jó pénzért mint Jerzy) Húzzál innen az anyádba a nagy okos sódereddel de turmixevő barom! A szerencsétlen kérdező csak azt akarta tudni hogy tényleg elveszi-e az étvágyat ez a cucc. Bezzeg ha azt kérdezte volna hogy a Volumass 2000 XBC gyúrópor jó-e , akkor most itt élveznél hogy bizony, nagy szüksége van arra a szervezetnek...
2011. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 85469 válasza:

nekem pl. nem vált be..1 hónapig szedtem a gyengébbik verziót de semmi hatás..sőt híztam 1 kilót..:-)

nem tudom hogy érdemes-e folytatnom az erősebbik típussal..

2012. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!