Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Este milyen gyümölcsöket...

Este milyen gyümölcsöket lehet fogyasztani, amik nem hízlalnak?

Figyelt kérdés
Minden nap 17:00-kor vacsorázom és van mikor este kicsit megéhezem. kivit vagy grapefruitot szoktam enni, de szeretném tudni hogy esetleg még milyen gyümölcsöt ehetek?
2009. nov. 28. 22:57
 1/9 igabcsy ***** válasza:

almát.

De én nem szoktam este gyümölcsöt enni, inkább - ha nagyon éhes vagyok - akkor eszem egy kis sajtot pár szelet sonkával.

Azt mondják este nem jó a szénhidrát, márpedig a gyümölcsökben van természetes gyümölcscukor.

Ha mindenképp gyümölcsöt akarsz, akkor nézd meg ezt a táblázatot, és válogass kis szénhidrát és kis kalória tartalmú gyümölcsökből.

[link]

2009. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2009. nov. 28. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Éhesen nem jó aludni, én nem is tudok. A gyümölcsök többsége ráadásul savas, és még éhesebb lesz tőle az ember.


Inkább egy kis szelet vajas pirítós lefekvés előtt egy órával, mint a teljesen üres gyomor.

2009. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
este már ne egyél gyümölcsöt. inkább csak fehérjét.
2009. nov. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a banánon és a szőlőn kívül bármi jó lehet estére, de csak 1 vagy fél szemet egyél. sztem a grapefruit tök jó. 100g-ban csak 35 kcal van, és gyorsítja az anyagcserét, én is fél grapefruitot szoktam enni este.
2009. nov. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyik gyümölcs sem hízlal !!!
2009. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fehérjét egyél este...felvágott, sajt, zöldségekkel.....de joghurtot ne. . És a gyümit inkább csak délelőtt:)
2009. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! :)
2009. nov. 29. 19:58
 9/9 anonim válasza:

[link]

minden hízlal, mindenben van kalória, kivéve a vizet!

0 kalóriával nem működik a test. Kell bevinni, némi szénhidrátot(zöldség), cukrot(gyümölcs), fehérjét (csirkemell), állati ill. növényi zsírokat (magok, tej)

2013. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!