Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld kávé segít a fogyásban?

.Sandara. kérdése:

Zöld kávé segít a fogyásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy millió egy ilyen kérdés van, de érdekel, hogy ti szedtétek e, tapasztalatok stb. Elgondolkodtam rajta, hogy én is elkezdem szedni, de nem vagyok biztos benne. Természetesen egészséges ételek és mozgás mellett. 83 kilóról kezdtem és most 76 vagyok, csak kiegészítésként szedném. Szerintetek?

2013. aug. 10. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy normális étrendet és azt kövesd!
2013. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az már meg van, de az volt a kérdés, hogy mellé érdemes lenne e, avagy sem :)
2013. aug. 10. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Mellé nem érdemes! Drága, csak a pénzt szórod ki rá. Ezek a csodaszerek a gyengéket, hiszékenyeket és a kétségbe esetteket célozzák meg. Legtöbbször sikerrel!
2013. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yuda ***** válasza:

Fontos, hogy megismerd mindkét oldalt. Most lásd a másikat.

[link]

[link]

2013. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 yuda ***** válasza:
Első linkemnél nézd meg a lap alján a véleményt is.
2013. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem nem veszek, köszönöm szépen :)
2013. aug. 10. 21:39
 7/7 anonim válasza:
100%

én először elkezdtem inni "fogyi teát" attól fogytam 2 hét alatt 4 kilót,a hatása jó volt mert nem voltam éhes .

aztán elkezdtem szedni a zöld kávé kapszulát,amitől szintén 2 kilótól szabadultam meg 1 hét alatt....csak ezzel az a baj,hogy ugyan úgy éhes vagyok.de szerintem megéri megvenni...helyrerakja az anyagcserét,és a vércukrot :)

2013. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!