Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan tudok eredeti adipex...

Honnan tudok eredeti adipex retardot használni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, rendelni.
2013. júl. 13. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Idézem:


"Egészségügyi termék hamisítása


186. § (1) Aki


a) egészségügyi terméket meghamisít, vagy hamis egészségügyi terméket készít,


b) hamis, meghamisított vagy Magyarországon nem engedélyezett egészségügyi terméket kínál, átad, forgalomba hoz, vagy azzal kereskedik,


c) hamis vagy meghamisított egészségügyi terméket az ország területére behoz, onnan kivisz, azon átszállít, vagy indokolatlan mennyiségben megszerez, tart,


d) Magyarországon nem engedélyezett egészségügyi terméket indokolatlan mennyiségben megszerez, tart, az ország területére behoz, onnan kivisz, azon átszállít,


e) egészségügyi termékhez kapcsolódó eredeti dokumentumot kereskedelmi céllal rendeltetésétől eltérően felhasznál,


bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


[link]


Sehonnan.

2013. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Sehonnan nem tudsz.Ráadásul sz.r is.

Kezdj el szépen sportolni és helyesen táplálkozni!A kifogásokat meg felejtsd el szépen!Tudod,a "nincs időm,nekem ez nem megy,hiába próbálom egyszerűen nem tudok,fáj a térdem,nem megyek úszni mert dagadt vagyok" stb...


Fogytam 20 kilót,egészségesnek érzem magam,jó az állóképességem,izmosodtam és nem kattog a vállam,bokám,csuklóm,derekam,nyakam,könyököm.Ezt mind a mozgással értem el.Az adipexxel lefogysz egy kicsit(ha sikerül),visszaszeded amint abbahagyod a szedését és ugyan ott vagy,mint előtte.Annyi különbséggel,hogy vékonyabb a pénztárcád és nem tudod már visszacsinálni azt,amit a gyógyszer szétcseszett a szervezetedben.Ja és ezt persze folyamatos mellékhatások mellett fogod végigjárni.Ilyenek mellett,mint az álmatlanság,szédülés,fejfájás,magas vérnyomás,szemrángás.

Elég sok ismerős szedte ezt a mocskot és náluk ez mind előfordult.

2013. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem kapásból azt írom, hogy ne szedd. Én csak tapasztalatot tudok írni. Ha olyan országban iratod fel, ahol kapni receptre(pl. Szlovákia tudtommal), amúgy meg, ha írom, hogy itt meg itt, akkor mondják a kommentek, hogy nem igaz vagy én árulom. Névtelen, telefonszám nélküli helyek mindegyike hamis. (Persze ott mindig hivatkoznak egy személyre, meg tv2 riportjára... aki biztos hamis gyógyszert árul. Viszont én csak nála tudtam szerezni igazit... Ezt a gyógyszert én taktikusan fogyókúra elején használom(ha sokat zabálok pár napot, karácsony vagy hasonlók, böjt idejére, amíg vércukor normalizálódik és visszaszűkül a gyomor), mert egészségtelen, amúgy "normális" a phentermin hatása, pl. álmatlanság, ingerültség, fokozott szexuális vágy, szívdobogás) Még egyszer elnézést, ha valakit zavart a véleményem. Amúgy be lehetne szüntetni azt a kategóriát és beilleszteni egy szöveget "egészséges táplálkozás meg sport" és kész szöveggel. Ha gyógyszer kategória, akkor ez a legjobb nem pedig a recept nélküli OGYI-s és OÉTIS fogyasztók(pl. zsírfelszívódást gátló készítmények).
2013. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!