Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 30 Days+Oxytarm kombóval...

30 Days+Oxytarm kombóval kinek sikerült fogynia?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt fogytatok és mennyit?

2012. júl. 5. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
az egészséges étkezés + sport kombó ennél sokkal hatásosabb
2012. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, bár a kérdésem nem az volt, hogy "szerintetek hogyan tudnék lefogyni", hanem, hogy konkrétan a 30 Days és az Oxytarm étrendkiegészítőkkel van -e valakinek tapasztalata. Tisztában vagyok vele, hogy magától a tablettáktól ne várjak csodát, és nem is várok, de a sport és a diéta kevésnek bizonyult, ezért szeretnék rásegíteni. Konkrétan ezzel a két készítménnyel. Ezért kérdeztem ezt, mert ez érdekel. És félre értés ne essék, egyáltalán nem szeretnék vitatkozni, csak tényleg nem a kérdésemre válaszoltál :)
2012. júl. 5. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Pfff, pont most válaszoltam egy kérdésre ezzel kapcsolatban, úgyhogy ha nem haragszol csak bemásolom, mert amúgyis csak ugyanezt tudnám írni :D :D :D

"Én Oxytarmot szedtem 3 hónapig, de az első hónap után becsatlakoztattam hozzá a 30 Dayst, azt szintén 3 hónapig (így ugye összesen 4 hónapig tartott a kúra) és 15 kilót fogytam. Mellette edzőterembe jártam heti négyszer, és a 30 days által (vagy a gyártó cég által, erre már nem emlékszem, de ha érdekel, előásom)javasolt diétás étrendet követtem. Szóval nekem abszolút bevált, nem is akartam többet fogyni, úgyhogy én ezt tudom ajánlani saját tapasztalat alapján :)"

2012. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem mind a kettőt :) Az oxytarmot két hónapig, a 30 dayst három hónapig és így fogytam 24 kilót az öt hónap alatt. Hetente 3* jártam futni és oda figyeltem, hogy mit eszek (kenyeret, cukrot pl abszolút elhagytam) és hát így sikerült elérnem a 60 kilót :)
2012. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!