Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek Liptai Claudia...

Szerintetek Liptai Claudia tényleg ettől a Re-code nevű szertől fogyott le, vagy csak reklámfogás az egész?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 20:14
 1/6 Krisz85 ***** válasza:
97%

Hmm vegyünk egy példát. Én vagyok Liptai Klaudia. Keresek nem kevés pénzt, fotózásból, színházi fellépésekből + filmekből + egyebekből. Felbérlek egy edzőt és dietetikust, hogy írják és csinálják meg nekem a kaját, edzegetek. Lefogyok. Majd jön egy cég, hogy maga mennyire ismert, reklámozza már ezt egy kicsit, annyit kell mondania (vagy csak egy fotón együtt szerepelnie a termékkel) hogy ezt használja és kész. Adunk érte 8 millió Ft-ot.


Gondolkozz!!!!!!!

2012. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nyilvánvalóan nem, sajnos liptai klaudia egy médiakˇrva, és már csak ezért sem szabad ezt elhinni.

Ez a világ így működik, mindkét félnek megéri hazudni, szóval azt teszik.

2012. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem, nincs olyan szer amitől önmagában le lehet fogyni. Az étkezésre kell odafigyelni leginkább, aztán nem árt egy kis mozgás is. De olyan, hogy beszedsz valamit, mellette tömöd a csokit, zsíros kenyeret... ez vicces. Lehet hogy valami van benne, ami esetleg segít de még abban sem vagyok biztos, hogy hasznos a szervezetnek. Ami tapasztalat alapján bejött az a Hoodia nevű spray, kicsit elveszi az étvágyat. De ez sem mondanám, hogy jó ötlet attól függ az ember mit dolgozik mennyit mozog stb. És ennél is fontos hogy ki mit eszik!
2012. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Miért,most le van fogyva?
2012. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krepsz Jánosné válasza:
Liptai Claudia nem a Re-code nevű szertől fogyott le,ez csak egy Reklám fogás,mivel nagyon sokan szeretnének,lefogyni!
2012. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom de az arca olyan mintha plasztikaztatta volna..
2012. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!