Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a fogyasztós...

Mi a véleményetek a fogyasztószerekről? Melyik a legjobb ill, mire kell odafigyelni a szedése alatt?

Figyelt kérdés
Kérem csak az kommenteljen, aki már szedett, éppen szed vagy ismerőse szedett fogyasztószert!

2012. febr. 29. 00:14
 1/4 *gin* ***** válasza:

1. ismerősöm szedett (anyukám)

2. Vélemény: átverték. Többször is.

3. Legjobb: 5-10et megvett, egyiknek se volt haszna.

4. Mire kell figyelni? Hát, ezek után, hogy nehogy megvedd :(

2012. febr. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedtem én is,de semmi hatast nem érzeztem.egyedül annal amit kéz alól lehet venni,magyarul nincs forgalomban.

amiket patikaban meg stb helyeken lehet kapni,vitamin,ananasz,zöldtea van benne,meg a sok hasonló kamu dolgok.amikkel elhitetik veled h ettöl fogsz fogyni.

ha elmész 2 naponta edzeni,kardiozni,semmit nem kell szedned.

2012. febr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz. A fogyasztószerek csak a pénztárcád fogyasztasztják.


Habár nem tagadom, én is használtam néhányat, de semmi hatása nem volt. Az a bizonyos "nem boltban kapható" pedig olyan mellékhatásokat produkált nálam, amitől megijedtem és inkább abbahagytam. Aztán rájöttem, hogy amíg nem veszek erőt magamon és nem saját erőmből valósítom meg a változást, az életmódváltást, addig nem lehet sikere egyik fogyókúrának sem.


Így hát azóta a "matekozós" diétával fogyózom, ami azt jelenti, hogy számolgatom minden elfogyasztott étel kalóriatartalmát. Így nem lesz unalmas az étrend, mindenből ehetek egy kicsit, amit csak megkívánok. Még a tiltott nasikat is, persze ezekből csak pár falatot.


Először be kell lőni egy bizonyos napi kalóriamennyiséget: pl. 1000 kcal. Ettől már lehet fogyni havi 4-5 kilót. Ha tornázol is mellette, akkor többet. Persze fel kell készülni, hogy van olyan nap, amikor iszonyú nehéz betartani, de ha sikerül, akkor meglátod, hogy valójában milyen nagy önuralommal rendelkezel. És amikor látod, hogy egyre kevesebbet mutat a mérleg, akkor nagyon büszke leszel a teljesítményedre és arra, hogy mindezt nem egy szer tette veled, hanem te magad voltál rá képes. És ha most meg tudtad tenni, meg tudod ismételni bármikor, ha újra szükség lenne rá.


Nekem ez adott erőt ahhoz is, hogy eldobjam a cigit.

2012. febr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az használt, ami nem legális itthon. Nem volt drága, és használt is.Úgy tudom betiltották, bár biztos lehet még valahol kapni. Abbahagyása után sem jött vissza jelentős mennyiség. Tartósan azt mondhatom, hogy 8kg volt ami lent is maradt (a 10,5-ből) 18 tasaktól (9nap után 7 nap szünet kell). Ennek már 2 éve. Nekem is anno ajánlották, a legtöbbet fogyónak 16kg volt a tartós súlyvesztesége. Átlag 10-et mindenki elérte. Nálam semmilyen mellékhatás nem volt. De volt, aki nem tudott tőle aludni, ha reggel 10 után itta meg, vagy ingerült volt. Pai you go.
2012. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!