Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a tapasztalatotok a cellule...

Mi a tapasztalatotok a cellules készülékről? Vateráról érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya narancsbőröm van.Tervezem hogy veszek a vaterán hirdetett cellules vákumos készüléket.Gondoltam előtte utánanézek hogy mit írnak róla,de sajnos nem találtam használható információt.Nagyon megköszönném ha leírnátok nekem a tapasztalatotokat.
2012. jan. 30. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ajánlanak bármilyen visszatérítést (csalódás esetén) ?
2012. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen ez és mennyibe kerül? Mert csalódás esetén nem mindegy...:(
2012. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem használ semmit!

A narancsbőrt az okozza, hogy tiszta zsír a lábad, vagy, ahol narancsbőrös vagy, és jóformán nincs semmi izmod.

Én is próbáltam mindent, de semmi nem használt.

Pedig az én lábamnál undorítóbbat nehéz lett volna elképzelni.

Konkrétan a térdemtől a derekamig egy egybefüggő narancsbőr voltam.

Aztán rászántam magam, diétázni kezdetem, de normálisan, nem koplalva, és kőkeményen tornázni.

Nem beképzeltség, de azóta gyönyörűek a lábaim.

Csak egy nagyon kicsi narancsbőr látszik a fenekem alatt, de ezt is el fogom tüntetni az edzéssel.

Semmi nem használt, csak ez.

Pedig én is egy vagyont költöttem masszírozóra, meg kémekre, amiknek a hatása egy nagy nulla volt.

2012. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem adnak csak ,1 hét vagy ,1 hónap garanciát.Nem annyira drága 4000-ért már lehet kapni.Én diétáztam leadtam 16-kg-ot.Elkezdtem tornázni a Réka dvd-re.Te mire szoktál tornázni?Milyen diétát csinálsz?
2012. jan. 31. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!