Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Irigykedek. Szeretnék olyan...

Irigykedek. Szeretnék olyan lenni. Segítsz?

Figyelt kérdés
Minap barátnőmmel sétálni mentünk, elnéztem, milyen jó alakja van. Irigykedni kezdtem. Nem az, hogy formás, hanem karcsú. És szeretnék én is olyan karcsú lenni. 168/60 vagyok, ami így nekem nem tűnik soknek, de kinézeten már igen. Szeretnék lefogyni. Ha esetleg csak zöldségen és gyümölcsön élnék sok sok vízzel, ameddig csak bírnám, sikerülne?
2010. júl. 8. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
neee!!! egyél zöldséget és gyümölcsöt, de ne csak azt! reggelire telj.kiőrlésű péksütit vmi gyümivel, ilyesmi...vagyis inkább azt mondom, h egyél egészséges kajákat, és hagyd el a csokit, meg az egyéb cukros cuccokat, és sportolj...pl. fuss naponta 30 percet, vagy itt a nyár, remek idő van, sétálj sokat a bnőddel...vagy menj kutyát sétáltatni..mivel nem vagy kövér egyáltalán, ne terheld túl magad, és ne akarj görscösen a bnődre hasonlítani, és ne irigykedj, mert az a barátságotokra is rámehet...jah azt kifelejettem, h igyál sok vizet...min. 2 liter...
2010. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem nem és nem. Koplalni akarsz? akkor először elveszted az összes izmodat és csak utána a zsírból adsz le, de nem csinálhatod életed végéig azt hogy csak gyümin meg zöldségen élsz szóval ha befejezed a koplalást a kilók visszajönnek.


Minden nap szükséges sokszor de keveset enni.

itt egy mintaétrend:


Reggeli: natúr joghurt mellé kis müsli vagy valami apró gyümölcs


Ebéd: Valami párolt csirkemell vagy hal, zöldséggel és esetleg rizzsel. Vagy főzhetsz ki tésztát. Leves is lehet az.


Délután ha megéheznél ne a kenyérhez hanem a gyümölcsöstál felé nyúlj. Ha rágni van kedved akkor egy répát majszolj el.


Vacsi 6 óra előtt legyen. Valamilyen KICSI zsemlét kenj meg vajjal és ne sonkát hanem paradicsomot,kígyóuborkát vagy zöldséget egyél hozzá.


HA nem bírod ki hogy ne egyél édességet akkor vegyél müslit vagy ízesítéstelen (szóval se sós se sajtos) popcornt egyél ,de ne sokat!

2010. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és kifelejtettem a sok sportolást:

Futás, görkori, volleyball, tennis, badmington, labdázás, úszás, bicaj..

Vagy sok séta.

2010. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Istenem!


Irigylem azokat, akik a 100. ilyen kérdésre is higgadtan tudnak válaszolni...


Figyi, beirod ide gyakorira a keresőbe, a fogyókúra támán belül, hogy : " csak gyümölcs" és kidob kb 50 ilyen kérdést, ezekre több 100 választ, és kedvedre szemezgethetsz belőlük :D

2010. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja nem várjál.. nem mindegyik kérdés arról szól. Várjál, keresek neked, bocsi :D
2010. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! szerintem magasságodhoz képest nem sok a kiló, de te látod. Viszont,pont emiatt: ha te ilyen számokkal kövérnek látod magad, vagy legalábbis nem karcsúnak,formásnak, akkor valószínűleg olyan az alkatod, hogy másképp oszlik el rajtad a súly. Szóval, lehet, hogy a barátnődnél négy kilóval kevesebben sem fogsz úgy kinézni, mint ő, mert lehet,hogy neki eleve lapos hasa vagy keskeny csípője és hosszú combja van. Ezek adottságok, amiket nem tudsz elérni semmilyen fogyókúrával. A saját tested formálhatod olyanra, amilyen TE lehetsz, ha sportolsz és diétázol. Ja,ezzel az "étrenddel" legelsőként a legnőiesebb adottságod: a melled fog eltűnni.Megéri?
2010. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogyjál még le vagy 8 kilót, nagyon jól fogsz kinézni a seprűnyél mellett!
2010. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!