Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezen a képen hány kg lehet...

Ezen a képen hány kg lehet Selena Gomez?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok és próbálok hízni a nyáron. De nekem ez nagyon nehezen megy! Kis híjján 170cm vagyok és 47 kg. Mennyit kéne híznom,hogy olyan legyek,mint ő?

[link]


2010. júl. 4. 21:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%

173cm és 49 kg vagyok.

Rohadt sokat eszek mégse hízok évek ota.

Nem is szeretnék.

Jó vagyok így nagyon vékonyan...és Te is.

Mások ölnének azért hogy deszkák lehesenek...

19/L

2010. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
te látod magad a tükörben, híznod tényleg kéne, mert szerintem nagyon sovány lehetsz...viszont nem hájra, hanem izomra van szükséged, szóval fehérjedús táplálkozás és sport
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az első válaszolónak.. a fél életem odaadnám hogy a maradék időre ilyen alkatom legyen! tudd meg hogy hihetetlen irigy vagyok rád :D
2010. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vessük el azt a téves hitet, hogy az alacsony testsúly=jó alak.

Sport sport sport sport sport. Mint ahogy már valaki is leírta. És ez nem csak futást jelent, hanem akár súlyzós edzéseket is.

2010. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ne a kilóit/kilóidat nézd, hanem hogy mennyi választ el ettől az alaktól.

ez az alak tökéletes, de ha ettől soványabb vagy, az már egészségtelen, és csúnya is.

2010. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát én vagyok 168 cm és 58 kg.

Ezek szerint te nagyon vékony lehetsz ...

Én nem vagyok magammal megelégedve, mert van rajtam felesleg, de próbálom magam így elfogadni. Én például nem szeretnék olyan sovány lenni, mint te.

2010. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

50 kg-ra mindenképp fel szeretnék hízni a nyáron.

De a végső célpont 54-55 kg körül lenne.

2010. júl. 4. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány kg lehet, de tudtommal Ő nincs 170 cm.

De tényleg nem a kg számít, hanem az arányok és h miből épül fel a test.

2010. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csaj 165cm és 47 kg.
2010. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem is ez a gondom.... eszek eszek, és allig hízok.... de én értem h miért... azért mert vega vagyok... xdxdxd és így nehezebben megy fel rám a kg, meg ha többet eszem, akkor mindjárt lefutom, leténcolom a kilókat, azért vagyok én is olyan mint te... én 173cm és 52kg de elégedett vagyok magammal, mert ami van rajtam a húson kívül, az mind izom, szóval, csak táplálkozz egészségesen, és sokat sportolj, és szép alakod lehet :)))
2011. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!