Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A norbi kiképzés jó?

A norbi kiképzés jó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
önyvel A Norbi könyvvel ameyben irja,hogy miket mikor szabad enni + aerobikkal anyám 20 kg-ot fogyott 3 hónap alatt.szerintem, jó eredmény.
2010. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
a
2010. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jo, de inkabb csinalj te magadnak egy programot, amit nem idore szabsz meg, es tudod hogy meg birni, sot meg elvezni is fogod.En sajat erombol, sajat tudasommal fogytam 10kilot(3honap), es nem kellett se Norbi se Larissa stb:)es mar fel eve tartom a sulyom...sot, azota meg fogytam 1 kilot:)
2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%

Két ember, akit felfuttattak!

Egy rakás sz@rt nem érnek!


Mondom én! (fogytam 28kilót)

[link]


Meg voltam norbika nélkül is!

2011. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!