Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás tényleg ártalmas?

A futás tényleg ártalmas?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom és olvasom,hogy a futásnak több kára van mint haszna.Most kinek-minek hihet az ember???
2010. máj. 26. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
ha ésszel és megfelelő cipőben, jó terepen csinálod, akkor nem káros...ha hülyén csinálod, akkor szétmennek az izületeid
2010. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát,ha bizonyos dolgokat betartasz,akkor nem.
2010. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Melegíts be rendesen, legyen futócipőd, ha kezdő vagy heti 3x fuss, tanulj meg lépni és futni is, fokozatosan növeld a távot.


Ezek talán hasznos tanácsok ahhoz, hogy elkerüljenek a sérülések.

2010. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Vannak egészséges ultramaratonisták, akik egy szuszra többet futnak mint te és én összesen az egész évben.

Persze mindent el lehet rontani, de ilyen alapon nincs egészséges sport (talán a sakk).

2010. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Böse ***** válasza:
100%
Aki kövér, annak kicsinálja a térdét, ezenkívül semmilyen rossz hatása nincs.
2010. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,kövér semmiképp nem vagyok:-)) köszönöm a jó tanácsokat.
2010. máj. 26. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én is nagyon buzgón futottam addig míg nem zavart bele a ciklusomba a sok futástól meg tornától késett ezért én abba hagytam!!!!
2010. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!