Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megnyugtatnátok ti is, hogy...

Megnyugtatnátok ti is, hogy nem csesztem el semmit? :Đ

Figyelt kérdés
50 kg vagyok, és 167 cm. Nehezen fogytam le. Ma délután ettem egy darab rántotthúst, és 3 banánt, minderre két liter szénsavmentes ásványvíz. Ugye ezektől nem hízhatok vissza? :S Félek!
2010. máj. 24. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Holnapra két kiló plusszal számolj! Hát ennek a fogyókúrának jól odavertél! Gratula!
2010. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ettöl még biztos nem hizol meg.de nem árt ezt befejezni.kicsit rákoplalsz és mozogsz.nem lesz visszahízás!:)
2010. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát holnaptól kb. csak almát eszem, meg 5 kekszet :D Magvaskekszet...elég fura íze van, de meg lehet szokni, folyadéknak meg ott lesz a szűztea :D
2010. máj. 24. 18:19
 4/11 anonim ***** válasza:

1 db rántotthús

3 db banán


és hátralevő életedben almán és kekszen szertnél élni?

mielőtt lehurrognátok nem irigység beszél belőlem. 172cm 57kg vagyok.

2010. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jah és izmos. 19l
2010. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából enni sem nagyon tudok, de amikor heti egyszer eszem valami zsírosat, mindig rámjön a félsz, hogy meghízok. Pedig...nem eszem sem fehérkenyeret, sem édességet. Sok gyümölcs, zöldség. De volt már, hogy ilyen diétával is visszahíztam, mert meg mertem enni pár sütit...
2010. máj. 24. 18:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy most eszembe jutott, ahogy elnéztem anyám vacsoráját...Egy töltött csirkecomb, zsemléből, tojásból, és petrezselyemből készült töltelékkel, ha az ember csak a felét eszi meg, mennyire hizlalhat? Anyám nem tud hízni. -.- Én meg nem tudok fogyni.
2010. máj. 24. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:

tanulj inkább anyádtól, ő eszik rendesen....amit te csinálsz az masszív koplalás


http://www.youtube.com/watch?v=aTIjRxT_Y9g

2010. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 db étkezéstől még nem hízol meg, mindegy milyen zsíros, cukros az...akkor hízol meg ha rendszert csinálsz belőle.
2010. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
Ha sportolsz, akkor nehezebben jönnek vissza kilók.
2010. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!