Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már mindent megpróbáltam, de...

Már mindent megpróbáltam, de nem tudok lefogyni. Valami tipp?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok és 58 kg.

Tudom, hogy ez még nem számít túlsúlyosnak, de engem idegesít az a plussz 5-6 kg. Jelenleg is egészségesen eszek és sportolok. De nincs semmi eredménye



2017. máj. 22. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mérd a kaját!
2017. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, a leggyakoribb hiba, hogy jóllakottáság és ránézés alapján történik az ételmennyiség meghatározása.
2017. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az egészséges étkezés is hízlal, ha túl sokat eszel.

Számold a kalóriákat, kaloriabazis.hu

Nagyon hasznos.

2017. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Folyamatosan számolom, hogy mennyit eszek. Szerintem nem a mennyiséggel van a hiba
2017. máj. 22. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül abba a hibába esel, hogy azt a rohadt kg számot nézed, és nem a külalakot összességében?


[link]


Ha rendszeresen sportolsz és odafigyelsz az étkezésedre, akkor az nem zsír, ami rajtad van, hanem izom!!!

2017. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 óránként kell enni, a folyamatos anyagcsere érdekében.
2017. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell 3 óránként enni, napi egyszeri evésnél sem lassul az anyagcsere.


Nos. Nyilván túl sokat eszel, mert ha energiahiányban lennél, fogynál, senki sem fényevő. (Más kérdés, hogy ha a "fogyáshoz túl sok" viszonylag kevés étel, akkor az anyagcseréddel lehet baj, betegség, miegymás. Irracionálisan kevés kalóriánál nyilván ne csökkentsd a mennyiséget, ott valami gondnak kell lennie.)

2017. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

De igenis kell 3 óránként, sok folyadék bevitellel. (Hisz sportol ő is/)

Napi 1x? Te hülye vagy? Legyengülsz tőle, egészsegtelen...és elraktározódik a zsír, tehát aztjelenti hogy lelassult az anyagcsere. Nézd utána...

2017. máj. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valakinek a sok kis étkezés válik be, valakinek a kevés nagyobb. Én is inkább az utóbbitól fogyok, a "folyamatos eszegetéstől" pedig pocakos leszek. Néha kell kicsit pihenni a gyomornak, érezni, hogy üres és éhes vagyok, és úgy enni egy rendes adag ételt, nekem így jó. Valakinek pedig az jó, ha sosem várja meg, amíg nagyon megéhezik, mert akkor elszalad vele a ló. Ő inkább 5-6x eszik naponta.

De a legfontosabb az ételek összetétele (makrók) és minősége.

Kérdező, nem tudom, mit jelent számodra az egészséges táplálkozás, leírnád?

2017. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Az egészséges táplálkozást úgy értem, hogy kevés szénhidrát (abból is teljes kiőrlésű kenyér, zab, jázmin rizs, barna rizs stb), sok zöldség és gyümölcs; alacsony zsírtartalmú tejtermékek; csirke/pulyka/hal; semmi cukor stb

2017. máj. 23. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!