Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy adag tojáslevesben hány...

Egy adag tojáslevesben hány gramm szénhidrát van?

Figyelt kérdés

Megtaláltam már a kalóriatartalmát, de ezt seholse:(

Nem én csináltam, mert akkor kimértem és kiszámoltam volna.


2010. máj. 3. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A lisztben van csak szénhidrát,ami szerintem elenyésző lehet.Ha tippelhetek akkor egy adagban sztem 2-3 gr szénhidrátnál nincs több.Ilyeneket ne is számolj legközelebb,mert fölösleges.
2010. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, liszt, zsiradék, tojás-ból van a levesed. Ha tudod, hogy mennyi lisztet tettél bele (és gondolom, hogy tudod, mert a kalóriát másként nem lehet kiszámolni), akkor ki tudod számolni: 100 g buzalisztben 65 g szénhidrát van.
2010. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem én csináltam, itthon se voltam, de megkérdeztem anyumat, hogy sokat tett-e bele,és azt mondta nem.

Nem akarom túlszámolni se magam, olyan 20 grammot számoltam rá, de akkor ezek szerint sok:) Hálistennek!

2010. máj. 3. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy teljes kiörl. lisztből csinálja. Ugyanolyan finom. (Bár nekem se sikerült anyukámkat rávenni, egyszerűen nem hajlandó. De én mindig abból csinálom, és tényleg ugyanolyan, csak tovább kell főzni, mert nehezebben fő meg a liszt, és ha nem főzöd elég sokáig, akkor liszt íze marad a levesnek.)
2010. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!