Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy is van ez, mi az igazság...

Hogy is van ez, mi az igazság a zsirégetéssel kapcsoltban ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy ha a fogyokúra alatt egyszer is "bezabál" az ember akkor két hétre leáll a fogyása vagyis a zsirból fogyása.És mi van a sporttal?Mert a sportban pl futásban általában 20 perc alatt kezdődik meg a zsirégetés.Itt is leáll a zsirégetés 2 hétre?Szoval ha most halálra ettem magam akkor most 2 hétig akár hogy sportolok zsirból nemveszitek csak izomból?Aki tudja kérem irjön.Előre is köszönöm
2008. szept. 29. 21:34
 1/3 anonim válasza:
93%
Szia! Először is, ha fógyókúrázól akkor ne zabálj be. Nem azért szenvedtél végig napokat, heteket, hónapokat, hogy tönkretedd azt, amit már majdnem elértél. Egyébként, ha egyszer bezabálsz az nem vészes. Ha már hosszabb ideje diétázól, akkor a szervezet a "bezabálás" után is úgy fog működni mint előtte. Arra kell ilyenkor odafigyelni, hogy ha már "bezabáltál", akkor próbáld is meg a bevitt kalóriát lemozogni. Az pedig, hogy zsírt vagy izomt égetsz az attól függ, hogy mit sportolsz. Tehát összegezve: nem kell félni, nem áll le a zsírégetés, de ne legyen rendszeres a zabálás. Sőt, ne is legyen zabálás, csak étkezés.:D Holnap fuss reggel és este is.:P:D
2008. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

A fogyókúráról az az igazság hogy csak önmagadat pusztítod. A szervezeted nem jut hozzá a megfelelő ásványokhoz, zsírsavakhoz, fehérjéhez és szép lassan elkezdenek leépülni az izmaid, az immunrendszered, csökken a testi és szellemi teljesítőképességed ÉS eközben rosszul érzed magad az éhségtől és a megvonásoktól.

A 21. században a fogyókúra orvosi műhibának számít és csak a körültekinteni lusta emberek fejében maradt meg, meg azokéban akik egy-egy szuper fogyókúrás könyvet el akarnak adni.


Ha fogyni akarsz akkor naponta 5-6 kis étkezéssel, heti többszöri egy órás, nem túl kemény, de folyamatos edzésekkel (gyors tempójú séta, úszás, ilyesmikkel) érheted el a célod.

[link]

Ezt még elolvashatod.

2008. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Én tavaly 6 hét alatt fogytam le 12kg-ot,ideális lett a testsúlyom.Nem sportoltam,nem főztem külön magamnek,csak kevesebb szénhidrátot ettem kb napi 80-100 gr-ot.Így a szervezetem visszabontotta a zsírt szénhidráttá.Meg ügyeltem hogy este csak kevés ch-t vigyek be ezért a fél grillcsirkét csak savanyúval ettem.Ha olyat főztem amit nagyon szeretek akkor abból én is bezabáltam,azt nomdtam,hogy legfeljebb egy nappal később leszek sovány.És uánna sem jött vissza a zsirpárna.A lényeg:a szervezet a fölöslegesen bevitt ch-t alakítja zsirrá és így raktározza,nem kell kalóriatáblát használni,meg küön főzni,csak be kell szerezni egy cukorbetegeknek szánt ch táblázatot.A lényeg afogyókúra halála a sok sport,meg a túlbonyolítás.Csak bizonyos ételekből kevesebbet kell enni.Pl egy jó tányér mákostészta fedezi az egész napi ch igényt,amit ezen felül eszünk az zsírra megy.
2008. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!