Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vibrációs övröl mik a tapaszta...

Vibrációs övröl mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 01:20
 1/8 Molyember ***** válasza:
100%
Gondold végig: miért fogynál attól, hogy rezeg a zsír a hasadon? Ennyi erővel elég lenne egész nap buszozni.
2016. máj. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, semmit nem ér. Csak annyit vettünk észre hogy alatta nagyon viszket. Semmi másra nem jó.
2016. máj. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SOkba kerül, cserébe nem használ semmit :)
2016. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám vett, szerintem vicces maxon masszíroztatni vele a hasad.:D Fogyni, formásodni nem fogsz tőle.
2016. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Butaságnak tünik a kérdés,de akkor,hogy tudják ilyen hiteles dumával kínálni?Mint most például az a zöldkávé kapszula,tudom,hogy nincs olyan,hogy 1hónap alatt huszonpár kilót fogy valaki..Akkor mit ajánlatok? Sportolni nem szeretek,még mikor vékony voltam se szerettem.Amit még eltudok képzelni az a szoba bicigli,vagy a taposópad.
2016. máj. 24. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Kajálj rendesen, 70 %ban ez számít. A másik meg, hogy én is utáltam sportolni és láss csodát elmentem egy edzőterembe és egy hét után úgy megszerettem a súlyzós edzést, hogy ma már el nem tudom képzelni az életemeet enélkül ( ez volt kb másfél éve. azóta heti 5xör járok 1,5 órát alkalmanként )


Annyi sport van. El nem tudom képzelni, hogy egyik se tetszik. Ja és a másik, hogy én kb 10 évesen ( most 24 vagyok )vetettem a nagyimmal 1 ilyen rezgős szart hát nem ért semmit csak pirosodott a bőröm.


És igen ez a reklámok trükkje, hogy elhitetik a fogyasztóval, hogy mekkora jó a termék. ( én is hirdetném, annyi pénzért, mint pár híresség :D A másik trükk, hogy lefogyott embereket hívnak be és elmondják, hogy ezzel és ezzel fogytam, közbe meg diétázott vagy 1 évig és edzett.. na ennyit erről)

2016. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavol alljon tolem hogy akarkit is megbantsak de hogy lehetnek ilyen butak az emberek hogy ilyeneket megprobalnak elhinni? 1 roppant egyszeru dologba ken3 csak belegondolni..ha ilyen egyszeru lenne lefogyni/n3m elhizni hogy beveszek valamit vagy valamit a hasamra rakok akkor nemclenne kover ember a vilagon
2016. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is van ilyen övem, csak ráz és majd meg halok mikor fel veszem, nem jó érzés mikor a hasadba csap és szúr :D
2016. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!