Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik torna DVD-vel fogytál...

Melyik torna DVD-vel fogytál a legtöbbet? Mennyit és mennyi idő alatt? Nem volt unalmas egy idő után? Melyiket tudnád ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 17:44
 1/4 anonim válasza:

Béres Alexandrát ajánlom.A legjobb a 200%.Ezzel kezd, de ha megunod fojtasd egy másikkal de Béres Alexandrától mert valószinű h elszoknál a színvonalától és visszaszednéd a leadott zsírt.! Szerintem ő a legjobb. Én napi 1 DVD-jével fogytam 56kg-ról 49-re.És az a súly is izom:)Egyébként 165cm vagyok és 28 éves és megvagyok elégedve a testemel.

1.tipp:az izomnak több energia kell mint aq zsírnak(ezért éri meg izmot építeni)

2.tipp:próbálj meg úgy étkezni,hogy reggel amikor felkelsz a szokásos kávé és mondjuk egy! pogácsa, vagy kis műzli stb. 1-2 óra mulva amikor megéhezel még egy kis ételt lehetőleg egészségeset és kis kalóriatartalmút és minél többször minél kevesebbet enni.

2010. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

kb egy hónap alatt sikerült ennyit fogynom.

18:25

2010. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rubint Réka Add önbagad c dvd! 5 kg/hét! ezt ígéri és valóban igazat is mondd nekem első héten le is ment az 5 kg. Már a 20kg nál tartok!
2010. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

jah azt hozzá tennném hgy utáltam Rékát és a Norbit. a dvd-t is alig birtam ki mert még a hangjától is rosszúl voltam. De aztán ez megváltozott!!!!!!!!! Több száz embert lefogyott már az ök segítségével.

Már bírom a Rékát!

2010. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!