Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy átlagos testalkatú...

Ha egy átlagos testalkatú ember elkezd rendszeresen futni és a táplálkozása sem az utolsó akkor már 1-2hónapon belül látványos eredmény lenne nem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Comb 3fejű része látványosabb lesz.Feneked,combod feszesebb,hasad laposabb(kaja miatt).Vádlid picit duzzadt feszes.A lelki oldalról pedig tele leszel energiával:))))
2010. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Főleg a felső testemet is akarom, azon is csak a hasam, szeretnék kockásat és ehhez ugye le kell adni a felesleget róla. Kösz, várom a további válaszokat, egyébként nem vészes, de van rajta amitől nem látni, csak kilehet tapintani, meg a felső 4nek látni egy kicsit a körvonalát...
2010. márc. 7. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Üdv!


Én szoktam futni. Ettől a has drasztikus változáson nem fog átmenni. Formásodik ugyan, de csak ettől nem megy le. A futással a vádli nagyon szépen izmosodik , a comb, és végül a fenék.

Én at javaslom, hogy fuss rendszeresen, és mellé minden este csinálj, 100-200 felülést.

2010. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én annyit futottam anno h fájtak az ereim XD

Nekem lement tőle a hasam is keményen csak nem lett feszes.

2010. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
Le fog menni a zsír megfelelő edzésintenzitás mellett végzett aerob edzéstől + diéta. Ehhez 12 hét a minimum. Kockás lesz a hasad, de ennek érdekében végezz hasazást és derék erősítő gyakorlatokat is, hogy majd látszódjon is.
2010. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!