Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van fogyótábor 12 éves gyereknek?

Van fogyótábor 12 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Le szeretnék fogyni! Mert nagyon kövér vagyok. 162cm 120kg

Ez már sok és ha tudtok fogyótábort akkor azt is irjátok hogy hol!!!



2015. júl. 4. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a szüleiddel kell megbeszélned. Ők majd segítenek egészségesen étkezni. Meg járj mondjuk futni. Mozogj, sportj.
2015. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyire biztos ez a 120? Mert az életkor-nem-magasság alapján gondolom te vagy az, aki talán 80-nal indított itt, aztán lett 100, most meg már 120.
2015. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én fogyótáborra gondolok mert itthon nemvagyok képes lefogyni mert csak a csokin és a chipsen jár az eszem és van amikor csak unalomból nek állok csokit enni!
2015. júl. 4. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosohoz és ott érdeklödj.
2015. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írd már le, hogy a szüleidnek mi a véleménye erről. Mert egy 12 éves gyereket a szülők le tudnak fogyasztani. Jövedelme nincs, azt eszi, amit adnak neki. Így a legegyszerűbb lefogyni.
2015. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ők azt mondják hogy nem baj hogyha kövér vagyok!

És adnak zsebpénzt abból én meg mindig chipset vagy csokit szoktam venni!

2015. júl. 4. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt a háziorvosotokhoz és beszéljetek vele erről, de komolyan. Talán ő meg tudja győzni őket, mennyire rossz ez neked.
2015. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akaraterő kérdése. Fejben döntsd el, hogy jó-e ha zabálod a csokit és leszel 150 kiló, vagy esetleg elteszed mondjuk gyűjteni a pénzed értelmes dologra és lefogysz a mozgással. Mindent lehet, csak akarni kell.
2015. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!