Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lánynak 165cm...

Egy 12 éves lánynak 165cm magas 67 kg az mennyire sok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 16:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
77%

az természetes,ha ebben a korban felszedsz pár kilót,(nyugi én is így voltam vele)

ne legyél elkeseredve,pár év múlva ez teljesen megváltozik:)

2010. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

De bizonyám, kedves második a mai 12 évesek túl vannak a 165 centiméteren. Tapasztalat, én 14 vagyok :)

Nézz a tükörbe: oldalról, előlről. Látsz valamit?

Mert ha igen irány futni, sokat sportolni, sok vizet inni, cukrot, kenyeret kiiktatni és egészséges életmódot elkezdeni. Ha egy percig is kétségeid vannak, vagy nyavalyogsz, hogy te ezt nem tudod megcsinálni akkor bele se kezdj!

"KÉPES VAGYOK RÁ!" <- Nagy társam ez a mondat. Valamiért hatékonyabb mint a reklámokban a csodaszerek. Sőt, ingyen van és az élet más területein is működik. Persze itt most nem a lottóra gondolok.

2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, mert a tested még fejlődésben van, alakul, ez a súly semmiképpen nem olyan sok, hogy megijedj.

Inkább koncentálj arra, hogy ne hízz, sportolj sokat, ne gyél édességeket és minél kevesebb kenyeret fogyassz. Zöldséget, gyümölcsöt bátran ehetsz.

Szerintem még nőni fogsz, alakulsz, formálódika tested.

Drasztikus fogyókúrábe semmiképpen ne kezdj, és ne érezd magad kövérnek, mert azért a kövér nem itt kezdődik.

2010. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát hallod és 9 évvel vagyok idősebb, 20 centivel magasabb, és fiú vagyok, de ugyanennyi kilo:)
2010. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

én is 12 vagyok 160cm 55 kiló

sztem ne add fel sétálj naponta, gyalog menj suliba

egy kicsit jobban sportolj tesi órán

2010. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
én 168 cm vagyok és 51 kg. Sportolsz valamit? Szerintem egyél sok gyümülcsöt, mozogj (én minden nap bicóval járok suliba), és este 6 után ne egyél már. 12/L
2010. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A BMI-d sok. Elvileg már a túlsúlyos kategóriába tartozol!!!
2010. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!